Jump to content



Gaming Monitor 27"


g.shock

Recommended Posts

Δεν είμαι fan των 2 μόνιτορ...και εκτός αυτού δεν έχω και ιδιαίτερα μεγάλο χώρο για μπορώ να έχω την άνεση μου με 2 η με 3 μόνιτορ.

Προτιμώ να έχω 27" που θα μου καλύψει το μεγαλύτερο μέρος των αναγκών μου παρά να πάω σε 2χ24".

Άμα δεν έχεις χώρο πάω πάσο. Εγώ σκεφτόμουν βασικά ενα 27άρι ips + ένα 23-24 Tn 120 Hz. Βάση των αναγκών σου νομίζω οτι θα σαι καλύτερα με 24αρι gaming πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Στο χαναλέω πάρε 144hz..

Από την στιγμή που παίζεις μόνο παιχνίδια..

Την XL2720Z την έχω καταευχαριστηθεί!

bLc432V.jpg

5GPuh5I.jpg

Μόνο πάρε την V2 Firmware για να έχεις τα πάντα όλα ενεργοποιημένα..

Link to comment
Share on other sites

Στο χαναλέω πάρε 144hz..

Από την στιγμή που παίζεις μόνο παιχνίδια..

Την XL2720Z την έχω καταευχαριστηθεί!

bLc432V.jpg

5GPuh5I.jpg

Μόνο πάρε την V2 Firmware για να έχεις τα πάντα όλα ενεργοποιημένα..

Η οθονη σου δειχνει πραγματικα τρομερη απο την φωτογραφια :worship: Πολυ εντονα χρωματα μου φαινεται πως εχει. Eχω AOC i2757FH και ελεγα να περασω προς την XL2720Z. Σ εχει αφησει ικανοποιημενο ?

Off topic: Ποιο dock χρησιμοποιεις για τα windows 7? Φαινεται πανεμορφο.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ με την σειρά μου οτι η συγκεκριμένη οθόνη ήταν ένας απο τους λόγους που μπήκα στην πρίζα για να αλλάξω την δική μου.

Και επίσης η τιμή που μπορώ να την πάρω είναι στα 400€ +/-. Απλά θέλω να δω και την πρόταση της asus με το g-sync και μετά να αποφασίσω ...αν και στο τέλος την κόβω να αγοράζω αυτή.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ για τη benq πήγαινα αλλά οταν ηθελα να την πάρω δεν υπήρχε η Ζ στην αγορά. Επίσης η benq δεν εχει vesa για wall mount κι εγώ ήθελα να τη βάλω σε τοίχο, οπότε η asus ήταν μονόδρομος. Δε το μετάνοιωσα πάντως, πολύ καλή οθόνη :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.