Jump to content



Diablo 3 TheLab Clan


winters

Recommended Posts

Τραγικό ,ο άνθρωπος λέει θέλουμε μια κλαν μονο φίλων "ΑΠΟ ΤΟ THELAB" ,και ο καθένας λεει οτι του ερθει ,αλλος λεει δε μπορουμε να φέρουμε ενα φίλο,αλλος λεει "εντάξει αμα θέλετε στρατιωτική πειθαρχία" ,αλλος "είστε παρτακηδες".

Ρε παιδιά ,μια κωλοκλαν ειναι και θέλουν να ειναι φιλαράκια μεταξύ τους αυτοί που παίζουν να υπαρχει και λιγο ομαδικό πνευμα ,οποιος δεν ανήκει στον κυκλο των σταντε δελαμπιτων,μπορει και να συνεχίσει με την κλαν που ηταν και πριν ,η να βρει μια νεα ,σιγά τα ωα.

Εγω ξέρω ,αυτος που φτιάχνει την κλαν ,κάνει και κουμάντο.

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Για να λήξει αυτό το θέμα: όπως είναι το παιχνίδι αυτή τη στιγμή, clan=παρέα. Δεν παρέχει καμία άλλη ευκολία, δεν υπάρχει τρόπος να το εκμεταλλευτεί κάποιος προς απώλεια των υπολοίπων, δεν χάνεις τίποτα με το να μπει κάποιος καινούριος.

Αν σας ενοχλεί το looting spam, τότε είτε είμαστε 15 άτομα στην clan, είτε 50, το ίδιο θα σας ενοχλεί. Σ'αυτή την περίπτωση, ίσως σας ταιριάζει κάτι διαφορετικό (π.χ. μια clan 3-4 κολλητών).

Αν μπει κάποιος παίκτης μικρού επιπέδου στο παιχνίδι σας και σας αναστατώσει τις ισορροπίες, μπορείτε να του εξηγήσετε. Πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε, θέλω να πιστεύω, που μπορούν να λύσουν παρεξηγήσεις μεταξύ τους χωρίς πριμαντονισμούς.

Αν η συμπεριφορά κάποιου είναι ανάρμοστη, ξέρετε ποιος είναι ο leader και ποιοι οι officers, μιλήστε ελεύθερα. Εναλλακτικά, πάρτε screenshots και το συζητάμε εδώ.

Αυτά τα ολίγα από μένα και το θέμα θεωρείται λήξαν. Μουβ ον ντοτ οργκ.

Link to comment
Share on other sites

Για να λήξει αυτό το θέμα: όπως είναι το παιχνίδι αυτή τη στιγμή, clan=παρέα. Δεν παρέχει καμία άλλη ευκολία, δεν υπάρχει τρόπος να το εκμεταλλευτεί κάποιος προς απώλεια των υπολοίπων.

υπάρχει και είναι ομαδικό farming, πράγμα που σημαίνει ανταλλαγή drops (γιατί το ανέβασμα γίνεται και με Public games). επίσης στα public games σιγά μην δώσει ο άλλος drop σε έναν "άγνωστο"

Link to comment
Share on other sites

Αν σας ενοχλεί το looting spam, τότε είτε είμαστε 15 άτομα στην clan, είτε 50, το ίδιο θα σας ενοχλεί. Σ'αυτή την περίπτωση, ίσως σας ταιριάζει κάτι διαφορετικό (π.χ. μια clan 3-4 κολλητών).

Τι είναι αυτό; Μπορώ εγώ να πάρω δικά σου ρούχα; : O

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό; Μπορώ εγώ να πάρω δικά σου ρούχα; : O

χααχαχα σπαμαρει το παιχνίδι αυτόματα κάθε legendary / πράσινο που σηκώνεις, + οτι αλλο σπαμαρει ο καθενας στο /c κανάλι.

Link to comment
Share on other sites

χααχαχα σπαμαρει το παιχνίδι αυτόματα κάθε legendary / πράσινο που σηκώνεις, + οτι αλλο σπαμαρει ο καθενας στο /c κανάλι.
τα δίκα μου δεν τα δείχνει ! Ή δεν τα δείχνει σε μένα αλλά φαίνονται σε σας ? Υπάρχει επιλογή να μην δείχνει τι βρίσκω ?
Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια νομίζω είναι ανάμεσα

οκ λογικό και θεμιτό να είναι και νέα παιδιά εκτός λάμπ(φίλους μας, ξαδέρφια, γκόμενους σας κλπ)

αλλά δεν θα συμφωνήσω να κάνει ο καθένας και όποιον θέλει inv στο clan και να φτάσουμε στο πολύ άνετο 300 άτομα

γιατί μετά δεν θα λέγετε 'clan' αλλά 'βουλή'

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ειναι wow το diablo ... και εμπαση περιπτωση ας μπορουν να κανουν invs μονο οι officers και ο leader ας μην φύγει κανενας απο το clan και απλα οποιος απο τα υπαρχουσα με δεν συμπεριφερεται καλα η σπαμαρει να τον kick.... αυτα:inlove::inlove::inlove:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι υπάρχει συνωστισμός στην κλαν.Τις περισσότερες φορές είναι 15-20 άτομα online!Από την μεριά μου δεν έχω παρατηρήσει κάτι το οποίο να με ξενίζει γενικά.Ίσα-ίσα που εχω κάνει πολλά ενδιαφέρων και με χαβαλέ runs με παιδιά από εδώ μέσα.

Υ.Γ.1 Ευχαριστω τα παιδια που με βοηθήσανε να παω 60 λεβελ φαστ 2 alts(warrior-monk)!!!

Υ.Γ.2 Δώστε μια ευκαιρία στους "άσχετους" με το φορουμ να μάθουμε ο ένας τον άλλον!Στο φινάλε ένα παιχνίδι είναι και στα παιχνίδια σημασία έχει η διασκέδαση!!!:jump1::jump1:

Voudou#1231 wizard imba noob

Link to comment
Share on other sites

έχουμε την μεγαλύτερη ελληνική clan (αν έβαλα σωστά τα φίλτρα στο search :p)

αυτό που θα ήθελα θα ήταν να είμαστε και πιο active στο chat με θέματα ομαδικότητας.

από μεριάς μου σχεδόν κάθε φορά που μπαίνω ρωτάω για team farm

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

Αν γίνετε και εδώ ένα invite.Αν και είναι μόλις paragon 5 o χαρακτήρας

Warbie#2249

Άντε bravo. Εγώ ακόμα δεν έχω πάει 70 (69 είμαι). Μπας και βρώ άτομο για λίγο farming (Κάνω bounties μόνος μου).

Οι άλλοι ξεφύγαν και δε τολμώ να τους πώ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.