Jump to content



DDU - Vga drivers uninstaller


NikosD

Recommended Posts

Λοιπον, ας κανουμε αυτο το νημα να εχει ουσια...

Οποιος μπορει ας ποσταρει τα κατα την γνωμη του υπερ του DDU και γω θα απαντω σε καθε ενα απο αυτα...

Τι λετε ?

δεν υπαρχει λογοσ να μπουμε σε μια τετοια διαδικασια..

οπιοσ δεν ειναι ικανοποιημενοσ , με καπιο προγραμμα που κανει απεγκατασταση οδηγων, απλα δεν το χρησιμοποιει αλλη φορα και τελοσ.. απλα πραγματα.. (χωρισ να ειμαι γνωστησ λογισμικου)

Link to comment
Share on other sites

Τον βαρέθηκα τον NikosD. Εκτός από το ότι είναι κουραστικός και επαναλαμβάνεται, βγάζει και ότι πιο μίζερο (ίσως λόγω ζήλιας) έχει να επιδείξει το forum.

Από μένα ένα μπράβο στον ATIMAN όχι μόνο γιατί απαντάει σε όλες τις προσβολές πολύ ευγενικά αλλά και γιατί απλά έχει φτιάξει ένα δωρεάν πρόβλημα που με έχει βοηθήσει πολύ .Κάποια στιγμή ας στηρίζουμε έμπρακτα τις ελληνικές προσπάθειες...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να δεις πόσο έχω βαρεθεί τα σκυλάκια και τα γλυφτρονια του ATIMAN.

Ο οποίος με την ευκαιρία να πω ότι μου είναι περισσότερο συμπαθής, από κάτι τυπακια σαν εσένα. ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να δεις πόσο έχω βαρεθεί τα σκυλάκια και τα γλυφτρονια του ATIMAN.

Ο οποίος με την ευκαιρία να πω ότι μου είναι περισσότερο συμπαθής, από κάτι τυπακια σαν εσένα. ..

Και εγω αντιπαθης?

γιατι δεν ειδα να με Quotaρεις παραπανω...μαλλον δεν θα ηξερες τι να πεις...ή μαλλον θα ηταν θεμα γνωσης??

Α και δεν εχω αναγκη να γλυψω κανεναν ατιμαν...ειμαι με intel onboard..

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα θεματα γιατι δεν σβηνονται κατευθειαν? Ποιος ο λογος να υπαρχει θεμα για προσωπικες επιθεσεις? Η διαχειριστικη ομαδα του φορουμ γιατι αλλου επεμβαινει και εδω κανει τα στραβα ματια?

Νικο κανε ενα θεμα και εξηγησε τα προτερηματα του DDU ωστε να ενημερωθουμε και εμεις οι ασχετοι. Το οτι αντι να πεις κατι ουσιαστικο, εκτος απο το UI και την δυνατοτητα απεγκαταστασης περισσοτερων εταιριων, αναλωνεσαι σε προσωπικες επιθεσεις δεν δειχνει γνωση αλλα φανατισμο και κομπλεξ του στυλ "το σπαω γιατι εχει αθηναικες πινακιδες".

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφήνουμε τη συζήτηση. Αν δε μπορείτε να κρατήσετε κόσμιο επίπεδο (πράγμα που φάνηκε και σε αυτό το θέμα) τότε το κλείνουμε. Ας πάει και αυτό στο χρονοντούλαπο της ιστορίας:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.