Jump to content



Εκλογές 2014 (Δημοτικές & Ευρωεκλογές) Πείτε τα ΟΛΑ !


Recommended Posts

Διαβάστε τον [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] και να δείτε και κάτι.

Μυράλη, άσχετα φυσικά (απλα το αναφέρω για clarity) απο πολιτικά πιστεύω αν δεν έχεις πάει στρατό θα σου έλεγα να μην είσαι τόσο έντονα πολέμιος ή υποστηρικτής των ιδεών αυτόν.

Και εγώ 26 ετών πήγα στρατό και κάτι είχα να μάθω, και εγώ απο τα 18 ζούσα μόνος μου, δούλευα απο τα 23 μου, αυτάρκης απο τότε αλλά πήγα και είχα το 18χρονο να μου ζαλίζει τα @@ μου, αλλά trust me κάτι έμαθα.

Και για τους 18-22 έχουν να μάθουν πολλά περισσότερα.

Τώρα το BF/δενξέρωτιάλλο γελάω και εγώ και οι κότες. Έλα ένα στίβο μάχης και μου λες.

Επίσης οι στρατηγοί και οι υψηλά ιστάμενοι που λέτε, τι νομίζετε πως κάνουν σε κάθε κράτος απο την απαρχή της ιστορίας ΕΚΤΟΣ απο το να διαβάζουν ιστορία?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Και πανε τα ζώα και στέλνουν συστημένο γράμμα στο όνομα μου χθες για να κλείσω ραντεβού με την επιτροπή.. Ο πατέρας μου δεν μπορεί να παραλάβει το γράμμα. Πρέπει να σκάσω 30 ευρώ να πάω στην Χάγη να κάνω εξουσιοδότηση

Να ηρεμήσουμε λίγο, ε;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.