Jump to content



Recommended Posts

http://www.thelab.gr/attachment.php?attachmentid=62493&stc=1&d=1402363291
 

Ubisoft have officially announced Far Cry 4. It's coming to PC, current and last-gen consoles, is due out November 18 this year, and will take place in an entirely new setting in the Himalayas.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VJH9D25c3dY]Far Cry 4 Pagan Min Villain Reveal E3 2014 - YouTube[/ame]

[ame]

[/ame]

post-11666-1416078496,06_thumb.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

damn όσα και να θέλω να ξεχάσω την ubisoft για τις συχνές βλακείες της(εχμμ watch dogs) αυτό το far cry φαίνεται ακόμα πιο τρελό από το προηγούμενο ... well done . Θα καρφωθώ πολές φορές με το suit στα βράχια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η σειρά Far Cry από το 2 και μετά είναι ο μοναδικός εκπρόσωπος του open world shooter είδους. Οτιδήποτε άλλο είναι πακέτα γραμμικών αποστολών που απλά διαλέγεις τη σειρά διαδοχής. Αν δεν υπάρχει αποστολή, δεν υπάρχει gameplay. Στο Far Cry δημιουργείς αποστολές με τον τρόπο που κινείσαι στον ενδιάμεσο των-κύριων-αποστολών.

Και είναι και απίστευτο οπτικά.

Link to comment
Share on other sites

Επικό game αναμένεται να είναι.Δυστυχως το pc μου θα το παίζει στα medium ,παρόλο που αγόρασα το PC μου 1100€ αλλά το αγόρασα πρίν 3 χρόνια και το παιχνίδι βγαίνει του χρόνου.τότε θα παίζω το Farcry 4 σε παλιό PC τεσσάρων χρόνων και δυστυχως για τα επόμενα 3-4 χρόνια δεν νομίζω να καταφέρω να μαζέψω 1200€ να πάρω καινούργιο gaming PC ,οπότε αναγκαστικά ή λύση είναι να αγοράσω PS4 ή XboxOne .450 € μπορώ να μαζέψω σε 3 μήνες οπότε υπάρχει λύση σ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο παιχνιδι φαινεται,φανταστικο ποστ με αξια ανεβαζω!!!

θα το κατεβασω και απ τον θειο γιατι ειμαι μαγκας και θα ερθω εδω να πω τι χαλια port ειναι...,παρα πολυ καλα περναμε ολοι μαζι στην παραλια!!!

Έγινε επεξεργασία από aqua
Link to comment
Share on other sites

Επικό game αναμένεται να είναι.Δυστυχως το pc μου θα το παίζει στα medium ,παρόλο που αγόρασα το PC μου 1100€ αλλά το αγόρασα πρίν 3 χρόνια και το παιχνίδι βγαίνει του χρόνου.τότε θα παίζω το Farcry 4 σε παλιό PC τεσσάρων χρόνων και δυστυχως για τα επόμενα 3-4 χρόνια δεν νομίζω να καταφέρω να μαζέψω 1200€ να πάρω καινούργιο gaming PC ,οπότε αναγκαστικά ή λύση είναι να αγοράσω PS4 ή XboxOne .450 € μπορώ να μαζέψω σε 3 μήνες οπότε υπάρχει λύση σ αυτό.

Δεν χρειαζεται να παρεις καινουριο pc. Αν αντιλαμβανομαι σωστα θα εχεις i5 πανω (με βαση το ποσο που δαπανησες) οποτε με την αντικατασταση της καρτας γραφικων με μια επιπεδου GTX760/GTX770/R9 280Χ ητοι 200-250€ , νομιζω θα εισαι κατι παραπανω απο καλυμμενος. Πες μας ομως απο τι αποτελειται το pc σου.

Στο θεμα μας τωρα, η σειρα Farcry μου ειχε ξεφυγει και νιωθω μεγαλη ικανοποιηση που επιτελους "ανακαλυψα" ενα open world shooter που αξιζει να ασχοληθεις!

Link to comment
Share on other sites

To πρωτο παιχνιδαρα αλλα δεν ειναι open world shooter.

Το δευτερο open world shooter αλλα αθλιο.

To τριτο ευκολα απο τα καλυτερα fpss που εχουν βγει ποτε.

Το τεταρτο...?Ξερω απο τωρα πως θα ειναι το παιχνιδι.

Τρελο σεναριακι-κανας monk εκει πανω που θα παιρνεις μαζι του drugs και γενικα θα σε διδαξει φιφες-μεγαλος χαρτης πολυ βουνο φυσικα και εννοειτε σημεια που πρεπει να ξεκλειδωσεις για να ανοιξει αυτος ο χαρτης,θα χει εκει τπτ sync Points σε ψηλα σημεια-μπολικα outposts να κατακτησεις-κυνηγι.

Ωραιο θα ειναι αλλα κλασσικη συνταγη ubisoft τελευταιων ετων.

Ξερεις πως θα ειναι τα παιχνιδια της πλεον πριν βγουν.

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο παιχνίδι (σειρά δεν την λέω δεν ξέρω αν πρέπει ), δεν εχω παίξει το 2 (λίγο δοκιμαστικά αλλα το άφησα)

το 3 απλά ήταν απολαυστικό , φαντάζομαι οτι το 4 θα είναι ίδιο με το 3 απλά ενισχυμένο

Για μένα πάντως το 1 απλά μου έβγαζε περισσότερο πάθος και γενικά μου άρεσε -αρέσει ακόμα

οκ φοβερό το 3 αλλα σαν το πρώτο δεν έχει

ένα αστείο που θυμάμαι είναι τα τερατάκια , το έπαιξα με low και απλά ήταν κάτι σαχλαμάρες παραμορφωμένοι , οταν το έπαιξα στο hight βρέθηκα σε φάσεις (σκοτάδια φακός και α γυρνάς πίσω σου γιατι άκουσες ενα αγγρρ ) να πετάγομαι επικά απο τρομάρα , ειδίκά σε μια φάση που bugαρε το παιχνίδι και είχα ενα τέρας απο πίσω μου απλά να με κοιτάζει (τρελά γέλια )

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το 3, είναι 10 φορές πιο απολαυστικό αν μόλις έχεις δει τα πρώτα επεισόδια του Arrow :p

Βασικά όλο το game σχεδόν το έβγαλα με το τόξο, μέχρι και στα ζώα πιο χρήσιμο μου φάνηκε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να παρεις καινουριο pc. Αν αντιλαμβανομαι σωστα θα εχεις i5 πανω (με βαση το ποσο που δαπανησες) οποτε με την αντικατασταση της καρτας γραφικων με μια επιπεδου GTX760/GTX770/R9 280Χ ητοι 200-250€ , νομιζω θα εισαι κατι παραπανω απο καλυμμενος. Πες μας ομως απο τι αποτελειται το pc σου.

Στο θεμα μας τωρα, η σειρα Farcry μου ειχε ξεφυγει και νιωθω μεγαλη ικανοποιηση που επιτελους "ανακαλυψα" ενα open world shooter που αξιζει να ασχοληθεις!

δυστυχως εχω επεξεργαστή: fx8320

gpu :HD 7950

mobo:GA-970A-UD3 (rev. 1.0)AM3+ Socket

οπότε την έκατσα .θέλω και αλλαγή μητρικής και αλλαγη επεξεργαστη και αλλαγή κάρτας γραφικών

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εχω επεξεργαστή: fx8320

gpu :HD 7950

mobo:GA-970A-UD3 (rev. 1.0)AM3+ Socket

οπότε την έκατσα .θέλω και αλλαγή μητρικής και αλλαγη επεξεργαστη και αλλαγή κάρτας γραφικών

Μόνο κάρτα γραφικών θα χρειαστείς (και 8gb ram)

Ο επεξεργαστής είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.