Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

:p , μη φοβασαι ακομη... πρεπει να μπει νεράκι για να σε "απειλησω" , εξάλλου, οπως το βλέπω ο συνδιασμός msi και UTT @ 261 θα είναι δύσκολος ...

’σχετο , τι σκ@τα optimizations εχεις κανει ρε Vag και κλοκ προς κλοκ ουτε που σε φτάνω, χ64? (ή San diego... ???) ,

εκτος αν κοβει τοσο το trfc=15

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis [Χθες, στις 21:41]

:p , μη φοβασαι ακομη... πρεπει να μπει νεράκι για να σε "απειλησω" , εξάλλου, οπως το βλέπω ο συνδιασμός msi και UTT @ 261 θα είναι δύσκολος ...

’σχετο , τι σκ@τα optimizations εχεις κανει ρε Vag και κλοκ προς κλοκ ουτε που σε φτάνω, χ64? (ή San diego... ???) ,

εκτος αν κοβει τοσο το trfc=15

Δεν ειναι θεμα optimization ειναι θεμα επεξεργαστη 4400+ περα απο Χ2 και 1mb cache .Τα μονα optimizations που εκανα ηταν diagnostic startup

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 22:13]

Υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος που δεν ανανεονονται οι λιστες pi fast ?????

Ναι.........είσαι AMD-άς κι εμείς έχουμε βάλει Intel-ά να ανανεώνει αυτό το Bench........ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 22:42]

Ναι.........είσαι AMD-άς κι εμείς έχουμε βάλει Intel-ά να ανανεώνει αυτό το Bench........ :p

Βρε αντε να μου χαθειται :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 22:42]

Ναι.........είσαι AMD-άς κι εμείς έχουμε βάλει Intel-ά να ανανεώνει αυτό το Bench........ :p

...ναι και εγω Intelas είμαι αλλά δεν βλέπω.....προκοπή......:o

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.