Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

ευχαριστώ παίδες την παλεύω ακόμα... :(

Αρχική απάντηση από chroma

endu άψογος, μας έκανες τη καρδιά περιβόλι αλλά χαλάλι! :X: :T:

με τι μουτρα να ανεβάσουμε σκορ τώρα..

280x10 /180 (254), win2k3 x64

αν είχες και συ τα Mhz θα την είχες πάρει είδη την πρωτιά ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Ευχαριστώ παίδες μου δίνεται δύναμη να συνεχίσω... :cry:

@Voudas, βασικά δε το αφήνω να πέσει εντελώς η θερμοκρασία του, δε ξέρω ακόμα γιατί αλλά φαίνεται να το βγάζει πιο πολλές φορές έτσι, έχω βγάλει και 28.09 σε αυτή την συχνότητα αλλά με error στο compute, πρέπει να το κοιτάξω και άλλο δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 22:28]

Ευχαριστώ παίδες μου δίνεται δύναμη να συνεχίσω... :cry:

@Voudas, βασικά δε το αφήνω να πέσει εντελώς η θερμοκρασία του, δε ξέρω ακόμα γιατί αλλά φαίνεται να το βγάζει πιο πολλές φορές έτσι, έχω βγάλει και 28.09 σε αυτή την συχνότητα αλλά με error στο compute, πρέπει να το κοιτάξω και άλλο δυστυχώς.

κι εμένα το πρώτο το "καίει" στο πιφαστ όταν είναι πολύ κρύο... αλλά το επόμενο το κάνει καλά...

Link to comment
Share on other sites

LDT 2.5 εκεί γιατί με 3 θέλει 1.3 ΗΤv και δε με συμφέρει.

το δοκίμασα αλλά εκεί θέλει max async 8 από 7 για να παίξει και χάνω επιδόσεις (γύρω στα 10 κλάσματα) :( Θα το ξανακοιτάξω αύριο... ευχαριστώ :) στα 3230 το βγάζει το 22.53 το θέμα είναι να το βγάλει χωρίς error.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.