Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από enduracell

πολύ δυνατός :T: που είναι οι μνήμες εκεί ?

επειδη δεν εχω το Calc για να δοκιμασω, το ΗΤΤ το βλεπεις, ο πολλαπλασιαστης ηταν στο 10.5χ και οι μνημες με διαιρετη /183.

Οποτε πες μου κι εμενα σε παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

αν δεις το Winrar bench που ετρεξαν χωρις ερρορ θα φριξεις. Αξιοσημειωτο το γεγονος οτι εκει επαιζαν με 3.6 οπως επισης μεχρι τα 262 ηταν μεμτεστ 8 ερρορ φρι

Υ.Γ. Μηπως μπορει να μου στειλει καποιος αυτο το calculator? z_ginelis2002@yahoo.gr ειναι το mail μου

Υ.Γ.2. Οι μνημες ειναι 256αρες BH-5, ψημενες απο τον μετρ του ειδους Chroma, και με unbuffered στο μεμτεστ 3347ΜΒ/s στα 262ΜΗz.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Πάρα πολύ καλά πήγαν :T: 256άρες είναι ή 512άρες?

Αρχική απάντηση από jax7480

Υ.Γ.2. Οι μνημες ειναι 256αρες BH-5, ψημενες απο τον μετρ του ειδους Chroma, και με unbuffered στο μεμτεστ 3347ΜΒ/s στα 262ΜΗz.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 23:23]

Ασε ξερουμε, ηταν αργα το βραδυ, θολωσε το μυαλο σου, δεν ηξερες τι εκανες...

:tongue:

LOL πολλές φορές δε κάνω refresh πριν απαντήσω γι αυτό το παθαίνω αυτό (κρατάω τα tabs και φεύγω, όταν γυρνάω έχουν γίνει οι αλλαγές κάτω από την μύτη μου :hehe: )
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.