Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jax7480

Μιας και ετοιμαζεται το Hipro-ποστ, Και η λιστα ακομα ΔΕΝ ανανεωθηκε, για να μην σας κουραζω με συνεχεις ανανεωσεις,ας προλαβω να βαλω ακομα ενα....νομιζω οτι μεχρι εδω παει με τα 256αρια στικακια...μετα θελει UTT

Πφφφφφφφφ δεν πάει βήμα έ?? λολ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 16:01]

πολύ δυνατός Zαχούλι μπράβο :T: :clap: με Bank interleave θα πας ακόμα καλύτερα :)

μπραβο ζαχους

αν και δε νομιζω πως θα δωσει το κατι παραπανω Bank interleave, μαλλον χειροτερα θα τα κανει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

μπραβο ζαχους

αν και δε νομιζω πως θα δωσει το κατι παραπανω Bank interleave, μαλλον χειροτερα θα τα κανει.

Δεν ξερω αν θα δωσει κατι, απλα βλεπω τις συχνοτητες που ποσταρουν αλλοι, π.χ. ο hadgi_a o οποιος ειναι περιπου στα ιδια MHz με μενα(12 νομιζω παραπανω) και εχει μια 30αρα milliseconds κατω. Οποτε νομιζω οτι θα δωσει. Επισης χρειαζομαι τα 512αρια και για το super pi 32M.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Δεν ξερω αν θα δωσει κατι, απλα βλεπω τις συχνοτητες που ποσταρουν αλλοι, π.χ. ο hadgi_a o οποιος ειναι περιπου στα ιδια MHz με μενα(12 νομιζω παραπανω) και εχει μια 30αρα milliseconds κατω. Οποτε νομιζω οτι θα δωσει. Επισης χρειαζομαι τα 512αρια και για το super pi 32M.

κι εγώ είμαι 45-50mhz κάτω:p:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

2930MHz MAX bench με mod-αρισμένο R507 αέριο Prommie.....Ούτε τάση ακούει ούτε τίποτα.... :(

Αν εισαι καλο παιδι, σβησεις αυτο το thread και πεις, μεταννοω, Ι love AMD, 3 φορες στο φορουμ, θα σου στειλω τον δικο μου, χεχε.

Αρχική απάντηση από Voudas

κι εγώ είμαι 45-50 κάτω:p:(

Εσυ στειλε τις μνημες σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 21:09]

Αν εισαι καλο παιδι, σβησεις αυτο το thread και πεις, μεταννοω, Ι love AMD, 3 φορες στο φορουμ, θα σου στειλω τον δικο μου, χεχε.

Εσυ στειλε τις μνημες σου.

Μπαααααα........Πάω να ξεκουραστώ....... Τ Σ Α Ν Τ Η Σ Τ Ι Κ Α....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Αν εισαι καλο παιδι, σβησεις αυτο το thread και πεις, μεταννοω, Ι love AMD, 3 φορες στο φορουμ, θα σου στειλω τον δικο μου, χεχε.

Εσυ στειλε τις μνημες σου.

αφού η cpu σου θα είναι εδώ, τη δανείζομαι και κρατάω κ τις μνήμες σου... αλλά από την άλλη, προτιμώ του εντού...:p

@Hipro: Γιώργο ίδιες θερμοκρασίες με αυτές που είδαμε σε μένα είχες? κανά 3d τράβηξες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 21:14]

αφού η cpu σου θα είναι εδώ, τη δανείζομαι και κρατάω κ τις μνήμες σου... αλλά από την άλλη, προτιμώ του εντού...:p

@Hipro: Γιώργο ίδιες θερμοκρασίες με αυτές που είδαμε σε μένα είχες? κανά 3d τράβηξες?

ΑΚΡΙΒΩΣ τις ίδιες.......Πολύ κουφό..... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλα τι CPU πηρες και πηγε ΤΟΟΟΣΟ χαλια? Δεν ηταν κομμενος FX?

4 εχουμε κομμενους FX 3500+(Endu, Hadji, Voudas κι εγω) και ολοι πηγανε αρκετα ψηλα(βλεπε Top 30 list σε SuperPi, Pifast) οποτε πες οτι ψαχνεις δικαιολογια γιατι ειναι πολυ extreme για σενα η AMD πλατφορμα και θελεις να γυρισεις παλι σε Intel και ασε τα σαπια....:p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ιδιες πρεπει να ειναι, γιατι ο Εντου παιζει με ΠΟΛΥΥΥΥΥ καλυτερη ψυξη.

Ζάχο έχει πατήσει σωστά σίγουρα? γιατί εμένα όταν δε πατούσε σωστά benchαρε εκεί που Benchάρει ο δικός σου.
Αρχική απάντηση από hipro5

2930MHz MAX bench με mod-αρισμένο R507 αέριο Prommie.....Ούτε τάση ακούει ούτε τίποτα.... :(

δεν έχει strain silicon καρδιά μου :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Ιδιες πρεπει να ειναι, γιατι ο Εντου παιζει με ΠΟΛΥΥΥΥΥ καλυτερη ψυξη.

εγώ είδα πως στα watt που παίζουμε, δεν στρεσάρεται τοσο πολύ το phase όπως κ με τον π4... πολύ διαφορετική θερμική συμπεριφορά... 0 μηζ διαφορά από 404 σε 507 ακόμα και σε μεγάλης διάρκειας bench

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.