Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 06:49]

Βρε τι λες βρε?.......Θα τους πατήσω τα κεφάλια κάτω...... :D:p

Βρε κοίτα να δείς τι έχουν να πάθουν λέμε...... ;)

3D Benchable 287MHz 1:1......και θα πάει κι άλλο....... :blink:

Αν καταλαβα καλα απο τα screenshots , θα μπεντσαρεις με AMD συστημα? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5

Ε έχει μερικά bugs αλλά τι να κάνουμε?.......Θα το υποστούμε......... :D

γκουχ γκουχ, γκουχ γκουχ γκουχ!

Δυχτηχως το CPU σου δεν νομιζω να benchαρει πανω απο τα 3100 (και εκει με το ζορυ στο hi-prommie) εκτος αν εχεις κανα cascade προχειρο

ενδιαφερον bandwidth, μπορεις ομως να αντεξεις την μειωση επιδοσεων λογο

band interleave?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήτανε.....:jump:

Ο Hipro5 με AMD σύστημα ....:eek: :eek: :eek:

Είναι δυνατόν ????? ή μήπως ονειρεύομαι ....:tomato: :tomato:

Τώρα πρέπει να αλλάξει και όνομα αφού το HIPRO(πέντε) παραπέμπει σε Pentium σύστημα.....

Θα πρέπει να τον βαφτίσουμε μιας και αλλαξοπίστησε σε ........ HIPRO64 ....:hehe: :hehe: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Σήμερα, στις 08:56]

γκουχ γκουχ, γκουχ γκουχ γκουχ!

Δυχτηχως το CPU σου δεν νομιζω να benchαρει πανω απο τα 3100 (και εκει με το ζορυ στο hi-prommie) εκτος αν εχεις κανα cascade προχειρο

ενδιαφερον bandwidth, μπορεις ομως να αντεξεις την μειωση επιδοσεων λογο

band interleave?

Μα .............. το Bank Interleave ...........είναι ENABLE........... :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ετοιμαζεται το Hipro-ποστ, Και η λιστα ακομα ΔΕΝ ανανεωθηκε, για να μην σας κουραζω με συνεχεις ανανεωσεις,ας προλαβω να βαλω ακομα ενα....νομιζω οτι μεχρι εδω παει με τα 256αρια στικακια...μετα θελει UTT

post-51-1416071848,8247_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 10:52]

2x256 δεν έβαλες πάνω?

Ναι.......Στο bios το έχω ENABLE.......Υπάρχει περίπτωση να μου το βγάζει εκτός? και αν ναι, πού θα το δώ?.....

Από Ε Δ Ω βγάζει άκρη κανείς?.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Ναι.......Στο bios το έχω ENABLE.......Υπάρχει περίπτωση να μου το βγάζει εκτός? και αν ναι, πού θα το δώ?.....

απλά με τα 256άρια σου χάνεις κάπου 200+ mb bandwidth;) είναι θέμα πόσα banks έχεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 11:22]

απλά με τα 256άρια σου χάνεις κάπου 200+ mb bandwidth;) είναι θέμα πόσα banks έχεις

Για το Memtest-86 θα λες ασφαλώς.......γιατί αλλού δεν έχω δεί να χάνω τίποτα....Στο 3DMark2003 μου γράφει για τις μνήμες "Bank4/5 και Bank6/7" ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Για το Memtest-86 θα λες ασφαλώς.......γιατί αλλού δεν έχω δεί να χάνω τίποτα....Στο 3DMark2003 μου γράφει για τις μνήμες "Bank4/5 και Bank6/7" ...

bank interleave και single sided μνημες δεν πανε μαζι, το βγαζει εκτος απο μονο του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 10:52]

Μιας και ετοιμαζεται το Hipro-ποστ, Και η λιστα ακομα ΔΕΝ ανανεωθηκε, για να μην σας κουραζω με συνεχεις ανανεωσεις,ας προλαβω να βαλω ακομα ενα....νομιζω οτι μεχρι εδω παει με τα 256αρια στικακια...μετα θελει UTT

πολύ δυνατός Zαχούλι μπράβο :T: :clap: με Bank interleave θα πας ακόμα καλύτερα :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.