Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από enduracell

άψογος :T: τελικά παίξαν οι bitches :D

Όταν flash-ρα το σύμπαν μέχρι να φτάσω στο 310 official, έπαιξαν. Ζάχο δε μπορώ να σου δώσω σαφή απάντηση, οι μνήμες έχουν ψωμί μέχρι τα 270 και σφικτά timings (εκτός trtw=2 και trfc=14) ΑΝ ο IMC είναι @@ατος και ακολουθεί. Απλά αυτό που είδα στο CAA2C είναι πιο τίμια συμπεριφορά. Δίνει λάθη στο memtest, μπαίνει win αλλά έχεις προβλήματα, τραβάει άνετα στο modulo-20 κλπ. οχι σα τη παλιοαδερφή τον winchester.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ψόφησα αλλά τίποτα δε κατάφερα :boxed:

γιαννικο οταν σε ελεγα οτι οι ιντελαδες μας κανουν μαγεια δεν με πιστευες. τωρα το βλεπεις και μονο σου:D

αξιος παντος:flex:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παιδιά, και γω αυτό φοβάμαι δυστυχώς, την πρώτη φορά ήμουν πολύ ενθουσιασμένος τώρα όμως είμαι ψυχρός και θα περιμένω :)

Αρχική απάντηση από Voudas

ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ!!! ΧΩΣΕ!!! ΣΟΥΠΕΡ ΕΝΤΟΥ!

λέτε να πάρει amd για να απαντήσει? λοοολ

μωρέ αν είναι με AMD δε θα με πηράξει καθόλου ίσα ίσα μάλιστα :D. Πάντως project καινούργια έχετε στα AMD (DI κλπ) πιστεύω ότι καλύτερα score θα ρθουν μέσα στην βδομάδα. (κοιτάξτε να βρείτε και σεις κανένα CAA ή Venice ;) )
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ευχαριστώ παιδιά, και γω αυτό φοβάμαι δυστυχώς, την πρώτη φορά ήμουν πολύ ενθουσιασμένος τώρα όμως είμαι ψυχρός και θα περιμένω :)μωρέ αν είναι με AMD δε θα με πηράξει καθόλου ίσα ίσα μάλιστα :D. Πάντως project καινούργια έχετε στα AMD (DI κλπ) πιστεύω ότι καλύτερα score θα ρθουν μέσα στην βδομάδα. (κοιτάξτε να βρείτε και σεις κανένα CAA ή Venice ;) )

η αληθεια ειναι πως εκτος απο μια τρελη ψυξη (-100) δεν μπορουμε να κανουμε κατι καλο με τα CPU που παιζουν ... αλλα ειναι υπο ρυθμιση αυτο, απλα δεν πρεπει να πολυβιαστουμε ...

endu λεμεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 08:21]

ΜΠΡΑΒΟ βρε endu.........Τώρα ποστάρω από το σπίτι(μόλις ξύπνησα)..........Κάτσε να κατέβω στο μαγαζί να ανεβάσω κι εγώ κανα update.........Έχω ένα 4640MHz αν θυμάμαι καλά.... :D:p

Καλά, αν δεν θυμάσαι καλά, δες μήπως έχεις και κανένα στα 5.225 που τραβάς και 32Μ, μην το παιδεύεις τσάμπα το τυράκι μας...

Super_Pi_32M_unpatched_21.46min_5228MHz_png.png

Αρχική απάντηση από jax7480

Ευελπιστω οτι ο μοχθηρος, δεν εχει μπακαπι.

Χέζει η αρκούδα στο δάσος;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.