Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

60kg+ or gtfo, αντε φαε κανα σουβλακι τωρα να κανεις γυμναστικη στα σαγονια σου, easy rider του πωπου :p

 

εμ σοβαρα

λιγο που εφυγε το χερακι νομιζα πως ηταν ο σκελετος της αμφιπολης 

αλλα ειχα ορεξη τοτε XD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία.

 

Μαζευτήκαμε σε φιλικό σπίτι χθες και πίναμε σαν νεροφίδες ... και σήμερα δουλεύουμε...

 

TIP: Τηρείτε τους κανόνες ασφαλείας με τα πυροτεχνήματα. Μπορεί να σκάσει στο χέρι σας και να κάψετε ένα πουκάμισο και 2 τούφες από τους διπλανούς σας :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@kpetros, με αυτά που λες θα έχεις σύντομα pm.

 

Άρχισα να ψάχνω βίντεο στο youtube περί του παιχνιδιού Tap Titans, επειδή δεν το είχα ξανακούσει και μου φάνηκε ενδιαφέρον. Πιο ενδιαφέρον όμως ήταν ένα βίντεο περί του δείχνει από εξωτερική κάμερα πώς παίζεται αυτό το παιχνίδι στο κινητό σου. Ψάξτε λίγο πιο κάτω τη λίστα και θα το βρείτε. Είμαι σίγουρος ότι δε θα αρέσει σε αυτούς που δεν άρεσε και εκείνη η κοπελίτσα που έπαιζε κιθάρα και τραγουδούσε, αλλά στους υπόλοιπους θα αρέσει.

Πάντως δεν έδωσα και πολύ σημασία στο παιχνίδι.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα με τη διπλοχρέωση από gearbest και επειδή η υπομονή μου εξαντλήθηκε σε ποιό υποφόρουμ να ανοίξω το θέμα? στο gearbest στα αγγλικά ή στο Τί Πού Πόσο στα ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

@greekfragma Από τυχερός, άτυχος με λίγα λόγια. Κατά κάποιο τρόπο επιβεβαιώνεις την επιλογή μου να πάρω το κινητό στα χέρια μου πρώτα, πριν προχωρήσω σε άλλη παραγγελία από το GearBest, αν και έχω σταμπάρει κάποια πραγματάκια εδώ και καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα με τη διπλοχρέωση από gearbest και επειδή η υπομονή μου εξαντλήθηκε σε ποιό υποφόρουμ να ανοίξω το θέμα? στο gearbest στα αγγλικά ή στο Τί Πού Πόσο στα ελληνικά;

 

?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.