Jump to content



Recommended Posts

Πάλι μπλεξίματα με την arvato για το παλιό μου κινητό htc one x, το οποίο έχουν ήδη 3 εβδομάδες και προφανώς θα το κρατήσουν ΠΟΛΥ ακόμα...

Όχι τίποτ'άλλο, να γιατί ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΠΟΤΕ HTC (τουλάχιστον για όσο ζω ελλάδα)!!!

Έχει το σταθερό στην αναμονή η αδερφή μου πάνω από 1 ώρα σύνολο... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλησπέρα σύντροφε Αστρολάβε,

 

ΔΕΝ υιοθετούμε αυτή τη φρασεολογία, η οποία οξύνει τις αντιθέσεις και εντείνει τα μίση. Άλλωστε οι μπάτσοι είναι αδέρφια μας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αποδέχομαι τη κριτική σου σύντροφε deninho. Περισσότερα θα πούμε στη συνεδρίαση της ακτιδικής του thelab όπου θα θέσουμε το θέμα της σχέσεων με τα νέα μας αδέλφια :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάλι μπλεξίματα με την arvato 

 

Επειδή οι μισές εταιρίες έχουν το service στην εν λόγω 'εταιρ(ί)α' αντί να πάρω ένα sony ή ένα LG που ήθελα, πήγα σε xiaomi από Κίνα.

Απαντάνε στα mail αμέσως και βγάζεις άκρη σχεδόν σε κάθε περίπτωση γιατί είναι σοβαροί άνθρωποι πάνω απ'όλα.

Εδώ μπλέκεις με αντιπροσωπίες και σε κάνουν όλοι μπαλάκι. Απορώ που με τόσες καταγγελίες που έχουν φάει πως δεν τους αγγίζει τπτ.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι πανευτυχης , φετος επεσε γερη σκουπα στα μαθηματα της σχολης(και εχω και αλλα προς αναμονη ) ! να νε καλα οι καθηγητες που εσπρωξαν λιγακι 

2 ακομα να περασω ειδικοτητας και μπορω να παρω πρακτικη 

αντε και του χρονου πτυχιουχος   :p

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από το να ξαπλώνεις στις 10 το βράδυ και να αποκοιμιέσαι λίγο μετά τις 11 (αν και παραλίγο να σηκωθώ από τις 5μιση - ευτυχώς το πήρε χαμπάρι η γυναίκα και μου είπε τι ώρα ήταν)

 

O Βαρουφάκης κυκλοφορεί με Beats by Dre ή είναι ιδέα μου;

post-31050-0-13965900-1423553816_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από το να ξαπλώνεις στις 10 το βράδυ και να αποκοιμιέσαι λίγο μετά τις 11 (αν και παραλίγο να σηκωθώ από τις 5μιση - ευτυχώς το πήρε χαμπάρι η γυναίκα και μου είπε τι ώρα ήταν)

Ου γέρο :p
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.