Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

αν ο @hypnz,  θελει να επεκταθει σε περιεργες καταστασεις και να δαγκωσει καποιο δερματινο χαλιναρι , τοτε θα πρεπει να πληρωσει κατι παραπανω γιατι μαλλον δεν ειναι στον standar εξοπλισμο 

Link to comment
Share on other sites

Οι μωρουδιακές κρέμες έχουν κάπου 200-250 θερμίδες το μπωλ, είναι τίγκα σε βιταμίνες και είναι ό,τι πρέπει για τις λιγούρες. Ειδικά βανίλια και μπισκοτόκρεμα είναι πολύ ωραίες - έχω φάει κάμποσες φορές - και μετανοιώνω που δεν τις είχα ανακαλύψει φοιτητής!!!


@hypnz,Με το καλό να σας έρθει το μωράκι σας!!!

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ακουσει για ακομα μεγαλυτερη περιεκτικοτητα σε θερμιδες :p  μαρεσει παντως που ενω σας κοινωνια γουσταρουμε τον καφε και την βρεφικη τροφη σε σκονη, οταν εμπαινα πχ στα αποδυτηρια του  ΠΑΛΜΟΣ ( RIP ) εχοντας ηδη πιει  μεσα σε 50 λεπτα 2 λιτρα νερο και ετοιμαζα  τσακα τσακα  ενα ροφημα με  whey pro ( τοσο αγνη που βρωμουσε το shaker τυριλα :p ) + μελασσα + σιροπι ρυζιου με κοιταγανε μερικοι λες και ειχα στο χερι μου τον μαγικο ζωμο  :S

 

those were the days :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.