Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις πως θα βρω αυτην την ταινια ? Δεν μπορω να την εντοπισω

 

-make a wish granded by john cena-

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Ναι* γιατί?

*το πατρικό μου

Πριν απο 40 χρονια έκανε ο πατέρας μου τη θητεία του στο Πετριτσι (έκατσε κάπου 2 χρόνια εκεί) και εχω ακούσει αμέτρητες φορές πώς πήγαινε με τα πόδια απο το σταθμό του τρένου της Βυρωνειας στο στρατόπεδο (έφτιαχναν κάτι οχυρά και πολυβολεία στα σύνορα - πολιτικός μηχανικός του μηχανικού γαρ)

Υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις πως θα βρω αυτην την ταινια ? Δεν μπορω να την εντοπισω

 

-make a wish granded by john cena-

 

 

για όσους δεν το ξέρουν σε πολλούς tracker η αναζήτηση μπορεί να γίνει και με τον αριθμό του Imdb πχ tt0472033

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πήγα χτες πλαίσιο και πήρα ένα μελάνι για τον εκτυπωτή μου. Μου έδωσαν και κατάλογο.

Πάνε τα γυαλιστερά χαρτιά! Σε απλό χαρτί ο κατάλογος, κατάλληλος πλέον και για προσάναμμα στο τζάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ο χρονος που παιρνει για να "ξεπαγωσει" ειναι πολυ λιγος οποτε μαλλον ειναι παγωμενο μονο στο εξωτερικο μερος σου σωματος , θα πονταρα στο οτι το βουτηξαν σε αζωτο για λιγακι και το ψαρι ηταν σε κατασταση σοκ πρωτου ξαναπαρει μπρος 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.