Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

17 minutes ago, astrolabos said:

56e7b775d840f_.thumb.PNG.2aaec93eb902e43

 

 ω να σου ()*&$*^&%&^ πρωί πρωί )(*&%&^)% το (%*&)(*^% σου και το (*&%*()^%)( που σε (*%*&(%(&*% πρωινιάτικα....

 

3ICd4yH.gif

Συμφωνώ και επαυξάνω! Μου πήρε νερά το αμάξι με την Κ@Λ@ καταιγίδα........ :angry::angry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, astrolabos said:

56e7b775d840f_.thumb.PNG.2aaec93eb902e43

 

 ω να σου ()*&$*^&%&^ πρωί πρωί )(*&%&^)% το (%*&)(*^% σου και το (*&%*()^%)( που σε (*%*&(%(&*% πρωινιάτικα....

 

 

Σε τρολλάρει το facebook;; :p

 

2 hours ago, cyberdyne said:

Συμφωνώ και επαυξάνω! Μου πήρε νερά το αμάξι με την Κ@Λ@ καταιγίδα........ :angry::angry:

 

Ωχ, για κάτσε να κοιτάξω και το δικό μου. Έχει την τάση να παίρνει και αυτό νερά μέσα στις καταιγίδες, αλλά μόνο όταν το έχω με τη μούρη ψηλά στην ανηφόρα, τώρα το είχα αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

I agree σε όλα! Αφήστε με να μπω στο Λάμπη!

 

Ααα, και εννοείτε ότι τα διάβασα όλα γραμμή προς γραμμή :p

Άρα συμφώνησες και στο σημείο που λέει ότι κάθε μήνα πρέπει να μας δίνεις 200ευρώ; :hehe:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

"Τα μεγάλα παιδιά δεν σταματούν να παίζουν, ποτέ"

 

 

Νομίζω το προηγούμενο ήταν πιο ωραίο, πιο εύηχο: "Επειδή τα μεγάλα παιδιά δεν σταματούν να παίζουν ποτέ" 

 

Αυτό το κόμμα εκεί στο τέλος και η αφαίρεση του "Επειδή" δεν μου κάθονται καλά :p

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Spirosssss έγραψε:

"Τα μεγάλα παιδιά δεν σταματούν να παίζουν, ποτέ"

 

 

Νομίζω το προηγούμενο ήταν πιο ωραίο, πιο εύηχο: "Επειδή τα μεγάλα παιδιά δεν σταματούν να παίζουν ποτέ" 

 

Αυτό το κόμμα εκεί στο τέλος και η αφαίρεση του "Επειδή" δεν μου κάθονται καλά :p

tr.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.