Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Κάτι δε πάει καλά με τον καιρό εδώ. Παρακαλούνται οι μετεωρολόγοι να το ελέγξουν άμεσα!

 

Τουλάχιστον θα φύγει αυτή η σκατό σκόνη από την Αφρική, δε μπορούμε να αναπνεύσουμε να πούμε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2.5 ώρες χαμένες από τη ζωή μου, γιατί είχα πρόβλημα με τον driver της nVidia στο Battlefield (flashing textures) και είπα να βάλω τον τελευταίο μπας και το λύσει!

Όποιος μου πει ξανά για τους καλούς drivers της nVidia ή τους κακούς της AMD μα την Παναγία, θα τον βρίσω πολύ άσχημα :rant85:

 

edit: Το ίδιο ισχύει και για όποιον πει "εγώ δεν έχω ποτέ πρόβλημα" ή "αυτά μόνο σε εσένα συμβαίνουν"

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

2.5 ώρες χαμένες από τη ζωή μου, γιατί είχα πρόβλημα με τον driver της nVidia στο Battlefield (flashing textures) και είπα να βάλω τον τελευταίο μπας και το λύσει!

Όποιος μου πει ξανά για τους καλούς drivers της nVidia ή τους κακούς της AMD μα την Παναγία, θα τον βρίσω πολύ άσχημα :rant85:

 

edit: Το ίδιο ισχύει και για όποιον πει "εγώ δεν έχω ποτέ πρόβλημα" ή "αυτά μόνο σε εσένα συμβαίνουν"

Απο τους 360+ η nvidia τα εχει κανει μανταρα. Κατα τ'αλλα εγω δεν εχω προβλημα, σε εσενα μαλλον μονο συμβαινουν αυτα :p 

(Mε τους  364.96  ειμαι  και δεν εχω το παραμικρο θεμα και ειμαι και keplerι , με ποιους στο εκανε; Λυθηκε το θεμα σου με τους 365.19; 

Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

2.5 ώρες χαμένες από τη ζωή μου, γιατί είχα πρόβλημα με τον driver της nVidia στο Battlefield (flashing textures) και είπα να βάλω τον τελευταίο μπας και το λύσει!

Όποιος μου πει ξανά για τους καλούς drivers της nVidia ή τους κακούς της AMD μα την Παναγία, θα τον βρίσω πολύ άσχημα :rant85:

 

edit: Το ίδιο ισχύει και για όποιον πει "εγώ δεν έχω ποτέ πρόβλημα" ή "αυτά μόνο σε εσένα συμβαίνουν"

Εμ, δε παίρνεις μια AMD να δεις άσπρη μέρα. Καλά να πάθεις :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.