Jump to content



Recommended Posts

Ρε, μην αγχώνεστε με τους Vegan, όσο περισσότεροι, τόσο το καλύτερο.

Θα μειωθεί η παραγωγή στα κρέατα, θα επιστρέψουμε σε πιό φυσιολογικούς τρόπους και θα τρώμε πιό υγιεινό κρέας.

Αφήστε τους να τρώνε φυτοφάρμακα και να νομίζουν ότι τρώνε σωστά...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αφού χρησιμοποίησα emulator command prompt σε android και δεν ανατινάχθηκε το κινητό όλα καλά.

Ευτυχώς έγινε και αυτό που ήθελα μετά γιατί θα το πέταγα στον τοίχο μάλλον

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος ea6gka έγραψε:

εχω παθει πλακα, ο ενας ελβετια ο αλλος νορβηγια ο αλλος σουηδια ο αλλος ιρλανδια, το patriotaki.gr εχουμε πλεον καταντησει? πολυς λαος εξω ρε σεις πωωω

Η χώρα μας τους αναγκάζει. Για εμένα όποιος μπορεί να φύγει, να φύγει χωρίς δεύτερη σκέψη.

 

Επίσης χίλιες φορές να περνάς τσίμα τσίμα σε μια Α χώρα παρά στην Ελλάδα.

 

PS: Μην μου αρχίσετε τα πατριωτικά. Πρώτα κοιτάμε το καλό για εμάς (χωρίς να έχει αντίκτυπο στους άλλους φυσικά) και μετά όλα τα υπόλοιπα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος ea6gka έγραψε:

εχω παθει πλακα, ο ενας ελβετια ο αλλος νορβηγια ο αλλος σουηδια ο αλλος ιρλανδια, το patriotaki.gr εχουμε πλεον καταντησει? πολυς λαος εξω ρε σεις πωωω

Οι τρολλοΛαμπίτες είναι μωρέ μόνο που έχουν σκορπίσει ανα την υφήλιο στα πλαίσια του σχεδίου της τελικής επικράτησης που έχει καταστρώσει και εκπονεί γνωστός γατοAdmin του theLab. 

 

Ο υπόλοιπος νορμάλ κόσμος συνεχίζει να ζει το sucksess story.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.