Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ηθελα κατι ταινιες και τις ειχε ενας φιλος . Τον ρωταω αμα ειναι σε καλη ποιοτητα , μια χαρα μου λεει  . 

Βαζω να δω μια , 640*270 ....... 

 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

http://newsone.gr/ellada/1437768-8essalonikh-edeire-mexri-8anatoy-ton-molis-3-mhnwn-skylo-toy

Το αγορι μου...

Ο αντρακλας θελει να τον λυπηθουν κιολας. 

Αντι να δεχθει αδιαμαρτυρητα να του σπασουν τα μουτρα. 

Τελος παντων , αντε καλημερα ! 

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Και ζήτησε να τον λυπηθούν και να αποσύρουν τις κατηγορίες σε βάρος του οι αυτόπτες μάρτυρες καθώς τα λεφτά είναι πολλά λεφτά… Δήλωνε μάλιστα μετανιωμένος μόλις είδε να του βεβαιώνονται τα 30.000 ευρώ.

Γίνεται να τα πληρώσω εγώ τα 30χιλιάρικα και να τον βάλω κάτω να τον δείρω μέχρι να πέσει σε κώμα; 

 

Αντε καλημέρα και απο εμένα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το πιο αστειο ειναι οτι το περιστατικο δεν ειναι προσφατο. Ειναι σχεδον 10 μηνες πριν , ομως η αποφαση τωρα βγηκε. Η αποφαση για αυτο που οριζει ο νομος ξεκαθαρα... 

Προφανως και δε νοιαστηκε για το ζωο. Το ζωο 3 μηνων του κατουρησε μεσα στο σπιτι. Πωπω , δεν εχει ξαναγινει! Οσο και αν ηταν , ειναι δυνατον να το σκοτωσεις στο ξυλο; Μπορεις να μαλωσεις το ζωο και να του μαθεις να κατουραει εξω, οπως πρεπει να κανει ο καθενας που εχει ενα σκυλι στην κατοχη του απο τοσο μικρη ηλικια. 

Αυτος ομως ο καημενος, δεν αντεξε και το σκοτωσε. Στα κομματια τετοιοι "ανθρωποι" .

Link to comment
Share on other sites

Τα σκυλιά και οι ιδιοκτήτες τους χρειάζονται βασική εκπαίδευση. Ένας φίλος σε κάποιο άλλο site, έχει γράψει έναν πολύ ωραίο οδηγό. Μου επιτρέπει η διαχείριση να βάλω link εδώ;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Θεσσαλονίκη - Έδειρε μέχρι θανάτου τον μόλις 3 μηνών σκύλο του | Newsone.gr

Το αγορι μου...

Ο αντρακλας θελει να τον λυπηθουν κιολας. 

Αντι να δεχθει αδιαμαρτυρητα να του σπασουν τα μουτρα. 

Τελος παντων , αντε καλημερα ! 

Λίγο offtopic!
 

Παράθεση

 

... η οποία κάλεσε την Αστυνομία στις 10:30...

... όμως η Αστυνομία έφτασε στο σημείο με καθυστέρηση έξι ωρών! Οι αστυνομικοί τελικά συνέλαβαν τον δράστη το μεσημέρι λίγο μετά τις 15:00 χθες ...

 

Πέσανε πάνω στην αλλαγή της ώρας και χάσανε το μέτρημα στις ώρες; Εκτός και αν η σύλληψη έγινε 1 ώρα πριν έρθει η αστυνομία! :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Τα σκυλιά και οι ιδιοκτήτες τους χρειάζονται βασική εκπαίδευση. Ένας φίλος σε κάποιο άλλο site, έχει γράψει έναν πολύ ωραίο οδηγό. Μου επιτρέπει η διαχείριση να βάλω link εδώ;

βάλε δεν έχουμε πρόβλημα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος PetrosD έγραψε:

Τα σκυλιά και οι ιδιοκτήτες τους χρειάζονται βασική εκπαίδευση. Ένας φίλος σε κάποιο άλλο site, έχει γράψει έναν πολύ ωραίο οδηγό. Μου επιτρέπει η διαχείριση να βάλω link εδώ;

 

πριν 20 λεπτά, το μέλος cna έγραψε:

Μέχρι να εκδηλώσεις το πρόβλημα. :p

1mapt1.jpg

:p 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, tommybertsen said:

 

1mapt1.jpg

:p 

Κάπως έτσι φαντάζομαι τον αστροτέτοιον... Δεν τον έχω δει τον άνθρωπα από κοντά (αν και φήμες λένε ότι μπορεί να μην είναι καν άνθρωπας)...

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος cna έγραψε:

Κάπως έτσι φαντάζομαι τον αστροτέτοιον... Δεν τον έχω δει τον άνθρωπα από κοντά (αν και φήμες λένε ότι μπορεί να μην είναι καν άνθρωπας)...

Εγώ! Εγώ ξέρω τι είναι. Καπου το πηρε το ματι μου , καπου το διαβασα...ΑΑΑΑ ναι..

 

πριν 13 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

De3M5Oh.jpg

ABOUT THIS "NEW" :p GAME

An evil robot named @astrolabos, was ordered to kidnap humans,

but a young man managed to escape, his name is Labitis. :hehe:

:hehe: 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος cna έγραψε:

Κάπως έτσι φαντάζομαι τον αστροτέτοιον... Δεν τον έχω δει τον άνθρωπα από κοντά (αν και φήμες λένε ότι μπορεί να μην είναι καν άνθρωπας)...

δε χρειάζεται να τον δεις απλά googlareis John Goodman

 

400px-BigL-1911c.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.