Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

το σκυλι ομως θα κανει σαν παλαβο μολις του πεις: ελα, βολτα!!!

(τουλαχιστων ο δικος μου ετσι εκανε... δε πα να εριχνε κοτρωνες!!!)

Έγινε επεξεργασία από bassplayer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα χαιρεται. Αν της δειξεις οτι ετοιμαζεσαι, σου φερνει και τα (σωστα ζευγαρια) παπουτσια :hehe: 

Αλλα θελουμε να παμε στις 11 στο Νιαρχο με 2 αλλα ατομα με τα σκυλια τους και μας τη χαλαει ο καιρος λιγουλακι. We'll manage!

 

@hypnz που ειναι το "εδω"; :p 

 

Καλημέρα! :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα σας!

Εδώ εριχνε cats and dogs :p  μέχρι πριν μερικά λεπτά. Τώρα φυσάει...

Εδω ακομη βρεχει. 

Αφου εριχνε κατς εντ ντογκς , να ερθουμε προς τα εκει να παιξει με κανα ντογκ που επεσε :hehe::p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος hypnz έγραψε:

@tommybertsen Καβάλα φίλε μου!

Τόσα χρόνια δίπλα ήμασταν δλδ :p

(30 Χρόνια σαλονικα και 2,5 Αλεξανδρούπολη και ενδιάμεσα 1 χρόνο Σέρρες ήμουν :hehe: )

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tommybertsen said:

Τόσα χρόνια δίπλα ήμασταν δλδ :p

(30 Χρόνια σαλονικα και 2,5 Αλεξανδρούπολη και ενδιάμεσα 1 χρόνο Σέρρες ήμουν :hehe: )

 

Άλλοι έφυγαν από Αθήνα για Θεσσαλονίκη και άλλοι από Θεσσαλονίκη για Αθήνα..! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που δουλεύω δεν είναι καθόλου χαλαρά..! Για την ακρίβεια έχει πάρα πολύ πίεση.

Αλλά κατά τα άλλα όλα τα υπόλοιπα είναι σούπερ! Δεν έχει καθόλου εγκληματικότητα στην περιοχή που μένω και έχεις ένα παράδεισο πολύ κοντά για μία βουτιά και απόδραση! (Σαν την Χαλκιδική δεν έχει..!!)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος panos444 έγραψε:

Εκεί που δουλεύω δεν είναι καθόλου χαλαρά..! Για την ακρίβεια έχει πάρα πολύ πίεση.

Αλλά κατά τα άλλα όλα τα υπόλοιπα είναι σούπερ! Δεν έχει καθόλου εγκληματικότητα στην περιοχή που μένω και έχεις ένα παράδεισο πολύ κοντά για μία βουτιά και απόδραση! (Σαν την Χαλκιδική δεν έχει..!!)

Προς τα εξω μενεις μαλλον (προς μηχανιωνα/θερμη) , για να λες κατι τετοιο :p Γενικα η εγκληματικοτητα στην Θεσσαλονικη δεν εχει καμμια σχεση με Αθηνα, οπως ειναι απολυτα φυσιολογικο.

Εγω λεω χαλαρα απο θεμα ρυθμων, και γενικα ανθρωπων. :) Σε καθε δουλεια εχει σχετικη πιεση :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.