Jump to content



Ποδηλατό-thread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Hρθε σημερα στα χερια μου για δοκιμη η σελα specialized avatar comp gel σε 2 μεγεθη...143mm και 155mm πλατος.

Δοκιμασα σημερα την 143...πολυ θετικες αποψες αλλα εχω ενα ερωτηματικο και θα την ξαναδοκιμασω...στο αριστερο κωλομερι[emoji14] ειχα ενοχλησεις εντονες και μαλλον ηταν απο τη ραφη του κολαν.

Θα την ξαναδοκιμασω και θα δοκιμασω και την 155 και θα δω.

Διαβαζω θετικα σχολια στο internet παντως...

Ενοχλησεις μυικες ή ερεθισμο στο δέρμα;
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε πατε καλα??? :p 

Μια φορα πριν 2 χρονια εβαλα και εσωρουχο και δε το ξανακανα...Αλλα δε ξερω γιατι εκατσε ετσι με το κολαν σημερα...Γι αυτο θα ξαναδοκιμασω τη σελα μηπως δεν της αρεσε το κολαν μου. :D  :D

Link to comment
Share on other sites

Μεγειά και από εδώ. Πραγματικά παίδες τι γίνεται με αυτό; Ο δίσκος σε ένα σημείο πετάγεται προς τα έξω. Λες και θέλει ακτινολόγηση :p

Σώζεται ή να τους αρχίσει στους Κράιστ να του στείλουν άλλο δίσκο;

 

Επίσης οι μανέτες των φρένων (Altus - BR-M355) πρέπει να πάνε στη μέση για να σφίξουν ικανοποιητικά. Έτσι έπρεπε να είναι; 

 

Παρεμπιπτόντως το ποδήλατο είναι τρελός νούναρος. Τελείως ghost look

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Καλή πατέντα. Παίζει και πιο φτηνό κουτί απ' του ΙΚΕΑ ( http://www.ikea.gr/kathistiko/apothikeusi-kathistikou/vitrines-kai-boufedes/doulapia/ntoylapi-toixoy-53102/78245/) το οποίο είναι μελαμίνη, και λίγο πιο μεγάλο ώστε να χωράει μέσα κράνος και γάντια. https://www.skroutz.gr/c/869/vivlothikes.html?from=catspan&keyphrase=decon

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/23/2016 at 1:26 PM, madg said:

ας βάλω και το δικό μου :)  (πρέπει να αλλάξω σέλα επειγόντως λέμε)

 

Γιατί; Για μένα πρέπει απλά να την σηκώσεις πιο ψηλά, εκτός αν παραπονιέται ο ποπός.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το βάρος σου είναι όλο στη σέλα. Αν την σηκώσεις και χαμηλώσεις το τιμόνι θα μοιραστεί με τα χέρια. 

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2016 at 13:42, το μέλος ThouVou έγραψε:

Πολύ όμορφο αλλά γιατί έχεις τη μύτη τόσο κάτω; Δεν σε ενοχλεί στους καρπούς/χέρια;

 

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Τοτε που ειχα τραβηξει αυτη τη φωτο οχι δεν με ενιχλουσε καθολου. Ημουν σχεδον καθε μερα πανω στο ποδηλατο, το ειχα συνηθισει και αυτο που μ ενοιαζε τοτε ηταν η ταχυτητα! Ηθελα να παω ταπα συνεχεια. Μεσολαβησε ομως ενα διαστημα που το σταματησα (πηρα και τα κιλακια μου) και τωρα που τι ξαναπιασα παλι οντως με ενοχλησε. Τωρα το εχω κανει λιγο πιο commuting καθως εχω σηκωσει τιμονι,λαιμο,σελα για να ειναι πιο ανετο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.