Jump to content



Πόσα παιχνίδια έχετε στο backlog σας;


EraserheadX

Recommended Posts

Τα τελευταία χρόνια οι μεγάλες εκπτώσεις του Steam (και άλλων αντίστοιχων store), τα pay what you want bundles και τα free games που μπορεί να βρει κανείς από διάφορες πηγές, έχουν γεμίσει τις βιβλιοθήκες παιχνιδιών μας. Πόσα από αυτά τα παιχνίδια όμως παίζουμε ή έχουμε σκοπό να παίξουμε;

 

Κάνοντας ένα πρόχειρο υπολογισμό, αυτή τη στιγμή έχω 20-25 παιχνίδια που πραγματικά θέλω να παίξω και περίπου 20 ακόμα που μπορεί κάποια στιγμή να ασχοληθώ λίγο μαζί τους.

 

Εσείς πόσα παιχνίδια έχετε στο queue σας;

Link to comment
Share on other sites

Σπάνια έχω πάνω από 4 άντε 5 παιχνίδια που θα ήθελα να παίξω. Δεδομένου πως σχεδόν κάθε παιχνίδι διαρκεί σχετικά λίγο.. τις περισσότερες φορές, απλά με το που τελειώσω κάποιο παιχνίδι, απλά αναζητώ αν υπάρχει κάτι άλλο που με ενδιαφέρει. Σπάνια όμως θα αγοράσω παιχνίδι απλά επειδή είναι σε προσφορά για νααααααααααααα το παίξω κάποια στιγμή. Στην ουσία μια φορά το έκανα με το witcher 2 που ήταν ΔΩΡΕΑΝ κι απλά το πήρα γιατί ήθελα να το παίξω. Τις περισσότερες φορές οι προσφορές επαναλαμβάνονται και το μόνο σίγουρο είναι πως όσο πιο "αργά" παίξω κάτι, τόσο πιο φθηνά θα το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Αν και το πραγματικό μου backlog είναι μικρότερο, αφού θεωρώ ότι τα παιχνίδια που θέλω να παίξω είναι λιγότερα από αυτά που δεν έχω παίξει:

 

https://steamdb.info/calculator/?player=tragikos&currency=it

Games owned	1200Games not played	657 (55%)Games not in store	50
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δει ακόμα το θέμα ο @Makam και ο @inetus3r :p

 

 

απορώ πως δεν χάνεται στο χάος που θα επικρατεί στο library  :p

 

Ξέρω τι θέλω να παίζω και κάνω αναζήτηση. Άσε που έχω και κατηγορίες ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.