Jump to content



HAF STACKER 935 (HAF 925+915R) - @99.90€ eshop, msystems και egate


Recommended Posts

αυτα ειναι! να εχεις λεφτα να βγαζεις γουστα! :p

εχω ενα CM elite 310 blue, να σας το δωσω κ να τη βρουμε τη διαφορα σε cash?! :p :p :p

Ρε παιδια μια ερωτηση! Το κουτι το εχω ξαναδει αλλα ποτε δε καταλαβα, το πανω μερος ειναι αποσπωμενο; βγαινει; :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια ερωτηση! Το κουτι το εχω ξαναδει αλλα ποτε δε καταλαβα, το πανω μερος ειναι αποσπωμενο; βγαινει; :mellow:

 

 

Προσωπικά δε με ψήνει, αλλά για όποιον ενδιαφέρεται, είχα βρει κι ένα πολύ καλό ριβιού του συγκεκριμένου κουτιου :D

 

Αναλυτικότατο το ριβιού.

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι είσαστε εσείς... απαπαπαπαπαπα.... μπήκα όλο χαρά να γράψω την προσφορά και να κοτσάρω και το review της Karmen και με προλάβατε σε όλα... :p :P :p

 

Η τιμή είναι απλά καταπληκτική... μάλιστα στο FB σχολίασα μήπως είναι τυπογραφικό λάθος... :D 

 

Με το δάκτυλο πάνω από το κουμπί της παραγγελίας και αφού έχω διαβάσει και το review με το σκεπτικό είτε να βάλω στο μέλλον "νερά" (όπως τα αποκαλείτε), είτε κάτι ποιο απλό σε Nepton 240M ή 280L (που να είμαι ειλικρινής δεν έχω καταλάβει την διαφορά τους...) νομίζω ότι θα προσπεράσω το ότι δεν έχει Reset κουμπί και ότι θα πρέπει να προσθέσω κάποια fans...

 

Να το κάνω ή να μην το κάνω... ιδού η απορία... :D 

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον:

- Wake-On-Lan (αν εχεις μόνο ασύρματη σύνδεση, μπορείς να τραβήξεις καλώδιο από το κάτω στο επάνω).

- Ληστεύεις ένα οποιοδήποτε power/reset button από ένα παλιό κουτί και με μόντα το φέρνεις σε εξωτερική τοποθεσία.

- Ρυθμίζεις το BIOS σε Full-On-οn-power-recovery και το ανοιγοκλείνεις με τον διακόπτη του τροφοδοτικού, εφόσον διαθέτει, ή με πολύμπριζο που έχει διακόπτη.

Έγινε επεξεργασία από sstemp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

lol ?????

Ένας φίλος έφαγε άκυρο απο το κιτρινομάγαζο με αιτιολογία οτι τα δώσανε όλα.

Το ένα θα πάει για δωρο στη γυναίκα μάλλον.

Αν στο επάνω κουτί θέλω να στήσω σέρβερ με mini μητρική και ξεχωριστό τροφοδοτικό, με ποιον τρόπο θα μπορώ να το ανοιγοκλεινω αφού δεν έχει κουμπί on/off?

Με αυτό αν δεν κάνω λάθος είσαι εντάξει.

http://www.cmstore.eu/case/haf/haf-stacker/haf-stacker-i-o-module/

Έγινε επεξεργασία από takis20
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επαραλάβαμεν...  :D  :D  :D

 

Τεράστιο κουτί...  :o

 

HAF_935_01_zps8808c8d5.jpg

 

Σε σύγκριση με το πως ήταν το εσωτερικό τώρα είναι σαν να έχω την Τσοκόντα... :p

 

HAF_935_02_zpsd94859a1.jpg

 

Είναι σε αυτή την περίεργη γωνία γιατί αν πήγαινα μπροστά καθρεπτιζόμουν στο τζάμι...  :blush:

Χρειάζομαι επειγόντως φωτισμό... Τώρα σε Fan θα είναι σε Ledο-ταινία θα είναι δεν ξέρω... :D 

 

16902ab7-d17f-4f5e-bc78-605daea4c183_zps

 

Και εδώ το μοντέλο μας είναι λίγο ντροπαλό...  :upside:  :upside:  :upside:

 

HAF_935_4b_zpsfb2d6271.jpg

Έγινε επεξεργασία από ckbond
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.