Jump to content



Δωράκια σε cloud services (Google & Microsoft)


Recommended Posts

Δωράκι νούμερο 1, από Google: +2GB στο google drive σας παρά σιέμπρε, αρκεί να κάνετε το τσεκαπ των ρυθμίσεων ασφαλείας σας. Τα λεφτά Τα gigabyte θα μπουν γύρω στις 28 Φεβρουαρίου.

 

Δωράκι νούμερο 2, από τη Microsoft: Μπαίνετε (με τη βοήθεια κάποιας υπηρεσίας που θα σας δείχνει ότι βρίσκεστε στις ΗΠΑ. Hola, TunnelBear) στο bing rewards, και επιλέγετε να σας χαρίσει 100GB για δύο χρόνια. Πιθανότατα θα κάνουμε 2 χρόνια να τα γεμίσουμε με τις συνδέσεις που έχουμε εδώ (ψέματα, με μια γραμμή με 1mbps upload θέλουμε μόλις 12,5 μέρες συνεχούς upload), αλλά δεν πειράζει, αρκεί που θα τα έχουμε :p

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Δωράκι νούμερο 2, από τη Microsoft: Μπαίνετε (με τη βοήθεια κάποιας υπηρεσίας που θα σας δείχνει ότι βρίσκεστε στις ΗΠΑ. Hola, TunnelBear) στο bing rewards, και επιλέγετε να σας χαρίσει 100GB για δύο χρόνια. Πιθανότατα θα κάνουμε 2 χρόνια να τα γεμίσουμε με τις συνδέσεις που έχουμε εδώ (ψέματα, με μια γραμμή με 1mbps upload θέλουμε μόλις 12,5 μέρες συνεχούς upload), αλλά δεν πειράζει, αρκεί που θα τα έχουμε :p

Δεν είναι ανάγκη να χρησιμοποιήσεις κάποια υπηρεσία, αρκεί να κάνεις κλικ σε αυτό το link όντας logαρισμένος με το account σας.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ιφ ιτ εΐν-τ φορεβερ ιτ ιζ γιουζλες κατ' εμέ :D

Eιχα 50GB στο dropbox απο κινητο samsung που ειχα παρει και μου ειπαν οτι ληγει σε 2 μηνες και εψαχνα ολο το ΣΚ που θα βαλω τα αρχεια μου. Καπου 25GB.

 

Oποτε καλυτερα κατι μονιμο!

 

btw εχω στο onedrive 1.12TB αλλα θα ληξουν καποια στιγμη!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα κατάφερα και thx για την ενημέρωση. Βασικά κατάφερα του τραγικού με το dropbox και δεν κατάφερα με bing rewards. Διάβασα στην είδηση ότι πια είναι για όλους αλλά εμένα συνεχίζει να μου λέει για us only

Έγινε επεξεργασία από mer
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.