Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Καλημέρα,

 

Κοιτώντας λίγο τα βίντεο από τον προηγούμενο αγώνα υπάρχουν κάποιες αλλαγές στα αποτελέσματα και κάποιες ποινές.

Καταρχάς φαντάζομαι ότι αντιλαμβάνεται  ο καθένας ότι η τηλεμεταφορά στα πιτς και μετά η συνέχεια στον αγώνα απαγορεύεται με ποινή την

ακύρωση βέβαια.

 

Οπότε ο Panagiotis Vitas ακυρώνεται από τον πρώτο αγώνα και έχουμε και μια διαφορά στην βαθμολογία:

 

STANDINGS_AR4.jpg

 

Για τα δύο περιστατικά στην εκκίνηση και των δυο αγώνων πραγματικά δεν μπορώ να δώσω φταίξιμο σε κάποιους,

racing incident λοιπόν

 

Επίσης ο Giorgos Mallis παίρνει ποινή 15" στον επόμενο αγώνα για την άσχημη έξοδο στην πίστα και το ακούμπημα με τον Panagiotis Vitas στον 2ο αγώνα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Επίσης ο Giorgos Mallis παίρνει ποινή 15" στον επόμενο αγώνα για την άσχημη έξοδο στην πίστα και το ακούμπημα με τον Panagiotis Vitas στον 2ο αγώνα.

 

Καλησπέρα σε όλους!

 

Κύριε αλυτάρχα, αν και δεν θυμάμαι το περιστατικό θα το δεχτώ, αλλά μπορείς να θυμίσεις τι έγινε?

Το ρωτάω γιατί εάν είναι κάτι που έγινε στην 4η στροφή του 1ου γύρου, νομίζω ότι κάποιος με έσπρωξε οπότε τι να έκανα.... :D :D :D

 

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Κύριε αλυτάρχα, αν και δεν θυμάμαι το περιστατικό θα το δεχτώ, αλλά μπορείς να θυμίσεις τι έγινε?

Το ρωτάω γιατί εάν είναι κάτι που έγινε στην 4η στροφή του 1ου γύρου, νομίζω ότι κάποιος με έσπρωξε οπότε τι να έκανα.... :D :D :D

 

Φιλικά

αγαπητέ team mate (φίλε + αδερφέ μου) George   :D

 

Το χάνεις στα φρένα (χωρίς ακόυμπημα) για το S επειδή σε πιέζει ο Παναγιώτης και βγαίνεις εκτός πατάς τα curb και ξαναμπαίνεις πας απέναντι και τον εμβολίζεις... 

(Τι να κάνω ρε ; να πω ότι πέρασε με κόκκινο;   :hehe: ... )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ρωτάω γιατί εάν είναι κάτι που έγινε στην 4η στροφή του 1ου γύρου, νομίζω ότι κάποιος με έσπρωξε οπότε τι να έκανα.... :D :D :D

 

Φιλικά

 

Kαι τι το πέρασες εδώ αγαπητέ ?

Συγκρουόμενα ???

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ε ναι, και στο Assetto flat out μπαίνουμε, απλά είχε γίνει ένας ντόρος πιο παλιά ότι δεν θα έπρεπε να είναι έτσι.

 

Βέβαια χωρίς τελεμετρία δεν είμαι σίγουρος αλλά δεν φαίνεται να κόβει.

 

Eν το μεταξύ, αν δεν δω τον Ιάσονα (@GoMaR )  να έχει κόψει τουλάχιστον 2000 γύρους, δεν μου πάει η καρδιά να κάνω practice.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Eν το μεταξύ, αν δεν δω τον Ιάσονα (@GoMaR )  να έχει κόψει τουλάχιστον 2000 γύρους, δεν μου πάει η καρδιά να κάνω practice.

Ναι σε είδαμε και εσένα... ☺

http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTiming/index.php?page=rank&track=341&car=60&rank_type=all&tyre_type=all&controller_type=all&community=all&friends=all

Link to comment
Share on other sites

Flat out με 5η όμως ο Jörg Müller και όχι με 6η που "εύκολα" έχουμε στο AC εμείς. Προφανώς έχει άλλο "βήμα" το σασμάν στο original αγωνιστικό. Άλλο flat out με 5η κι άλλο με 6η...

Έγινε επεξεργασία από Gakis
Link to comment
Share on other sites

18 γυράκια, σαν να πάω εκδρομούλα ένα πράγμα.

 

Flat out με 5η όμως ο Jörg Müller και όχι με 6η που "εύκολα" έχουμε στο AC εμείς. Προφανώς έχει άλλο "βήμα" το σασμάν στο original αγωνιστικό. Άλλο flat out με 5η κι άλλο με 6η...

Και εγώ με 5η είμαι εκεί. Αλλαγμένες σχέσεις στο setup.

Χρονομέτρησα τους χρόνους του, μην ξεχνάμε με κίνηση.

2:21

2:22

2:22

2:22

Μια χαρά είμαστε!!!!

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.