Jump to content



Σε ευχαριστώ Ω! VIVODI για το 0,5 KB/sec


ΓιαγκΤ

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από chill-out [Σήμερα, στις 17:47]

θα στο πω εγω...........αλλα το λογο σου οτι δεν 8α το πεις πουθενα εεεεεεεεε????

Σσσσσσττ..!! στην Ελλαδα μας ζεις.

...δεν το πιασα αυτο .....τι ηταν αστειακι.......:getlost:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

ενα απο τα ιδια κ απο δω (SLLU 256 DSLAM καλλιθεας).... τους πηρα την παρασκευη το βραδυ και μου ειπανε οτι το προβλημα ειναι οτι εκανε ******* ο οτε με ενα καλωδιο ή κατι τετοιο τλπ (δεν θυμαμαι ακριβως) και εχασαν καποια συνδεση με αποτελεσμα να σερνοντε ολοι! Τα ιδια προβληματα εχουν και τα νεα Siemens DSLAM και περιμενουν τεχνικο απο γερμανια. Ο οτε τους εδωσε την ημερομηνια που αναφερε ο RootX αλλα μου λεει οτε ειναι αυτος, μην εισαι και σιγουρος..... για χρηματα δεν μου ειπε κατι παντως....... ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ..........

Link to comment
Share on other sites

απο tucows.gr κατεβασα κανονικα με 28 περιπου.απο download.com με 10max (καλλιθεα vivodi 256).ειναι ενοχλητικο,αλλα τι να κανουμε..στη δουλεια μου εχουμε otedsl και καθε 10 λεπτα κοβεται η συνδεση και δε παει πανω απο 5-6/sec.χαλι μαυρο γενικως.αλλα μη βγαζουμε μαπα μια εταιρια απο τη στιγμη που μεχρι τη στιγμη παρουσιασης του προβληματος προσφερει αυτο που λεει.και συγνωμη,αλλα μη μου πει κανεις οτι εχει πετυχει τιποτα ξεφτερια στον οτε η πουθενα αλλου στην εξυπηρετηση πελατων η περιμενε λιγοτερο στην αναμονη.το ιδιο μπαχαλο ειναι ολοι σε αυτο το τομεα.δυστυχως εχουμε 2 καταστασεις.η θα δουλευει αυτο που πληρωνουμε η θα περιμενουμε μεχρι να γινει κατι να διορθωθει το προβλημα.σε οποιοδηποτε provider και αν ειμαστε.η πωληση δυστυχως προεχει παντα της υποστηριξης..το μονο που εχω να καταλογισω στη vivodi αυτη τη στιγμη -αφου δεν ειναι ακριβως στο "χερι τους"- ειναι η ελλειψη εστω μιας ανακοινωσης,ειτε στο site ειτε μεσω e-mail για τη κατασταση που υπαρχει αυτη τη στιγμη και μια εκτιμηση.κατι ρε παιδι μου,να ξερει ο αλλος τι στο καλο γινεται.οχι τετοιο γραψιμο..

Link to comment
Share on other sites

Aς κανουμε λοιπον υπομονη μεχρι την επομενη βδομαδα και βλεπουμε.!!! Τι αλλο μπορουμε αλοστε να κανουμε??

Πιστευω μονο να μην τους το κανει ο ΠΟΤΕ επιτηδες γιατι τοτε καλη χρονια !!!

Link to comment
Share on other sites

φημες -και μονο φημες- απο συζητηση με φιλαρακι που δουλευει με δικτυα κλπ και ο οποιος περιμενει εδω και πολυ καιρο να του βαλουν otedsl,λενε οτι αν δε μπορεσουν να τα φτιαξουν τα siemens μεχρι τελος του μηνα θα τα σουταρουν και θα πεταξουν πανω alcatel.γνωριζει κατι κανεις παραπανω,αν αληθευει η οχι?..

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτη η Vivodi τι καλο μας εχει κανει !!!!!!!

Μου εφερε τοσες αναμνησεις παλι στο μυαλο μου.Τοτε που ειχαμε modem 2400 τοτε που κατεβαζαμε με 1.5κβ και ειμαστε θεοι.....τοτε που δεν υπηρχε το ΝΕΤ τοτε που τα sites λεγοντουσαν βασεις (BBS)....

Thanks Vivodi !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει εγω δεν ειμαι σε τοοοσσσοο τραγικη κατασταση, το σερφ ειναι που στην δινει κανονικοτατα...... οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν φταιει σε τιποτα η λατρεμενη οθονουλα μου να φυγει ιπταμενη απ το παραθυρο :wall: :wall: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chill-out

Αχ αυτη η Vivodi τι καλο μας εχει κανει !!!!!!!

Μου εφερε τοσες αναμνησεις παλι στο μυαλο μου.Τοτε που ειχαμε modem 2400 τοτε που κατεβαζαμε με 1.5κβ και ειμαστε θεοι.....τοτε που δεν υπηρχε το ΝΕΤ τοτε που τα sites λεγοντουσαν βασεις (BBS)....

Thanks Vivodi !!!!!!!

και εγω ειμαι νοσταλγος της BBS της Compulink αλλα να μου λειπει το 0.4kb/s!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

και εγω ειμαι νοσταλγος της BBS της Compulink αλλα να μου λειπει το 0.4kb/s!!! :p

Ειδες τι σου ειναι η Vivodi !!!!!!

Τωρα ....χωρις πλακα την ημερα που αρχισανε την αναβαθμηση ..τοτε και γω (ο βλακας) εκανα τη δικη μου απο 384 σε 512..........κανενας ομως δεν εκανε τον κοπο να μου το πει.........λεω και γω να μην κανω το κοπο να πληρωσω το αντιστοιχο διαστημα.

Link to comment
Share on other sites

Χοντρο πακετο εφαγες φιλε μου! Υπομονη......

Αρχική απάντηση από chill-out

Ειδες τι σου ειναι η Vivodi !!!!!!

Τωρα ....χωρις πλακα την ημερα που αρχισανε την αναβαθμηση

Ειπαμε προβλημα ειναι, μακαρι να ηταν αναβαθμιση...................

Link to comment
Share on other sites

α ρε π#@$#% την ματιασα την κουφαλα την vivodi ,,,εκει που ελεγα οτι δεν εχω μονο εγω προβλημα μου κανει ενα disconect και απο τοτε παει.....κλαψ.

κατεβαζω το πολυ με 4kb και στα properties βλεπω 320up και 448 down απο 448 και 620 που ηταν......ρε τους λακαμαδες τι εχουν κανει?:TD:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο το διαβασα στο adslgr.com, dslphone εισαι? Απο τοτε που εβαλα (απριλη) δεν ασχοληθηκα και πολυ και το 620/448 μου φαινεται καπως κουφο, αλλα λογικα το υπολοιπο b/w ειναι για το τηλ ετσι? Max d/l ποσο εχεις τωρα? εννοω ολα τα d/l μαζι...

Εγω αν βαλω 3-4, τα πιανω τα 25-26 παλι... μονο αυτο με παρηγορει!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.