Jump to content



Σε ευχαριστώ Ω! VIVODI για το 0,5 KB/sec


ΓιαγκΤ

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από chill-out

Ειδες τι σου ειναι η Vivodi !!!!!!

Τωρα ....χωρις πλακα την ημερα που αρχισανε την αναβαθμηση ..τοτε και γω (ο βλακας) εκανα τη δικη μου απο 384 σε 512..........κανενας ομως δεν εκανε τον κοπο να μου το πει.........λεω και γω να μην κανω το κοπο να πληρωσω το αντιστοιχο διαστημα.

Ποσο παραπανω δηνεις τον μηνα??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Μόλις έκλεισα το τηλ. με την vivodi, όπου κλασσικά φταίει ο οτε(σύμφωνα με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών) που έχει καθυστερήσει να τους αναβαθμίσει, και δεν έχουν ιδέα για το πότε θα αποκατασταθεί η ταχύτητα.

Όσο αφορά την χρέωση, δεν θα χρεωθούμε(είπε) γι'αυτό το διάστημα, αλλά καλού κακού ζήτησε και τα στοιχεία μου ώστε να το βεβαιώσει...

@@ μύδια λέω εγώ, τα ξηλώνω όλα και πάω σε άλλον παροχέα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από johns [21-12-2004 17:09]

Ποσο παραπανω δηνεις τον μηνα??

40 euro. και για τους 2 ...ΟΤΕ και Vivodi........ακομα δεν εχει ερ8ει λογαριασμος.

Δεν μπορω να σου πω πιο σιγουρα....αλλα τοσο τα υπολογισα.

90 + - κατι.....:slap:

Link to comment
Share on other sites

τι γινεται ρε παιδια,εφτιαξε κανενος η γραμμη?εμενα παντως ακομα σερνεται σε links του εξωτερικου...πριν λιγο μιλαγα με εναν τυπακο στην εξυπηρετηση πελατων κ ειπε την αλλη εβδομαδα ισως γινει κατι και οτι το προβλημα οφειλεται σε μεγαλο ποσοστο στο οτι εχουν "τιγκαρει" οι γραμμες...δηλ τσεπωσαμε οτι τσεπωσαμε χωρις να εχουμε την αναλογη υποδομη...κλασσικα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι απο κομβο UK και μετα με packet loss και High pings...

Το πιο λογικο απ'οσα ακουσα ειναι οτι υπαρχει προβλημα καλωδιωσεων προς το εξωτερικο ( ΟΤΕ δηλ)

και δικαιολογει το packet loss, γιατι τοσα χρονια αυτο σε τοση μεγαλη κλιμακα κυριως λογο hardware

το εχω δει...

RootX το demo που το βρηκες απο HOL ? Koιταξα στο site αλλα μονο μια φορμα ειχαν για contact κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

LoLeN!

Την αιτηση την εχω συμπληρωσει εδω και 5-6 μερες αλλα δεν...

Το ΗΟL AnyTime δεν παιζει με DSL απ'ότι λενε αυτοι στο site τους αλλα στο ADSLgr αλλα διαβασα...

Εχε χαρη που εχω πιασει καλο queue στο μουλαρι κ το DC, αλλιως....

@duende

: Οσο για ανακοινωση η Vivodi εχει βγαλει μια στο site της.

Link to comment
Share on other sites

η ανακοινωση αναφερεται στη καθυστερηση παραδοσης νεων συνδεσεων,οχι στο προβλημα με τις ταχυτητες..αλλα σιγα μη βαλουν ανακοινωση οτι σερνεται το δικτυο τους,κανεις δε θα παρει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Χθες, στις 22:28]

Για ένα τρίμηνο έβαλα hol και βλέπουμε... κάνε μία δοκιμή στην hol, μπορείς να πάρεις demo.

Φάνη την βιβοντι την ειχες μεσω οτε ή από το δίκτυο της βιβόντι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.