Jump to content



Σε ευχαριστώ Ω! VIVODI για το 0,5 KB/sec


ΓιαγκΤ

Recommended Posts

περαν τις δυο φορες που ειχα ολοημερη διακοπη λογω εργασιων ,ετσι ελεγε το e-mail,κανενα παραπονο ουτε στο dslphone ουτε στο bandwich. μαλλον τυχερος ,ε?

ηλιουπολη απο κεντρο δαφνης περνω.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

ενταξει δεν ειναι ολη τη μερα 0,5 (δε βαζω και το χερι μου στη φωτια) αλλα στην πληγηση ειναι πολυ χαμηλο , σε ΒΤ ομως κατεβαζει κανονικα 40ρια. ΕΝταξει τι να κανουμε υπομονη , εγω οσο και να περιμενω ΔΕΝ ξαναπαω στον ΟΤΕ ουτε με σφαιρες, μονο αν κλεισει η βιβοντι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Χθες, στις 20:21]

@mortisboy και στην δουλεία και στο γραφείο έχεις βάλει μέσο DSLacess? Bασικά είναι γνωστό ότι OTE+Vivodi μακριά.

.... enduracell , μεριζομενη (Shared LLU δηλ..στην υπαρχον γραμμη του Οτε)...και στη δουλεια και σπιτι...αλλα στην δουλεια πεταει ρε συ....παλι καλα θα ειχα φρικαρει αλλιως....

Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω φίλε, εγώ με Full ήμουν, τώρα δεν είμαι καθόλου (ΙSDN). Εύχομαι στα παιδιά που τραβάν το ζυγό της αναβάθμισης να περάσει γρήγορα, γιατί δε λέει μεγάλη ξενέρα.

Link to comment
Share on other sites

Γιάγκο, προβλήματα ποιότητας δεν υπήρχαν παλαιότερα.

Όπως έχουμε πει αρκετοί, το πρόβλημα της vivodi ήταν το τμήμα τιμολόγησης και λογαριασμών(λύθηκε αυτό) καθώς και η ελλιπής τεχνική υποστήριξη(αυτό παραμένει).

Κατά τα άλλα, είχε αξιοπρεπέστατες ταχύτητες.

Link to comment
Share on other sites

εγω δοξα το θεο τωρα τινγκαρει 55κ/ς (οτε 512/128) αλλα τισ προτες δυο βδομαδες πληρωνα 512 και μου διναν 384 (λαθος σουιτς ,σιεμενς δσλαμ ι οτι αλλι μ*λ*κια μου ειπαν μετα) γενικα μονο αφου σαικοσα και μου ανεβασανε την πιεση βγηκε νοημα..........

γενικα οτι ναναι :TD: αφου εχο ιντερνετ με τους καραγκιοζιδες παλι καλα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy [Χθες, στις 19:24]

μα που ζουμε ρε φουστη.......

θα στο πω εγω...........αλλα το λογο σου οτι δεν 8α το πεις πουθενα εεεεεεεεε????

Σσσσσσττ..!! στην Ελλαδα μας ζεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Χθες, στις 13:07]

Συμπάσχω αγαπητέ Γιάγκο.....

Μου έχει τσακίσει τα νεύρα αυτή η ιστορία, είπαν ότι στις 25/12 θα τελειώσει αυτή η καταραμένη αναβάθμιση.....

τη παραπανω ημερομηνια σου την εδωσε καποιος υπευθινος μεσα απο την vivodi η !!!!!???

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα παιδιά είναι αν θα μειώσουν τους λογαριασμούς σε όλους τους πελάτες που έχουν πρόβλημα τις 10 αυτές μέρες ή θα κάνουν την πάπια και θα μειώσουν μόνο σε όσους διαμαρτύρονται;;;Εγώ έχω πρόβλημα εδώ και 10 μέρες.Χθές νομίζω οτι βελτιώθηκε η κατάσταση.Πολύ κωλοεταιρία η vivodi πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.