Jump to content



Σε ευχαριστώ Ω! VIVODI για το 0,5 KB/sec


ΓιαγκΤ

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Σήμερα που πήρα τηλ για πολλοστή φορά έπεσα σε μια εξυπνούλα που μου συνέστησε τον proxy.vivodi.gr και έλυσα τουλάχιστον το πρόβλημα της αργοπορίας των σελίδων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Σήμερα που πήρα τηλ για πολλοστή φορά έπεσα σε μια εξυπνούλα που μου συνέστησε τον proxy.vivodi.gr και έλυσα τουλάχιστον το πρόβλημα της αργοπορίας των σελίδων.

More info please

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Βάλε proxy Ζάχο, 80.76.39.2 και πόρτα 8080.

A, αυτο. Ναι ειναι σεταρισμενο 80.76.33.227 primary και 80.76.39.10 secondary.

Μηπως ομως αυτα που εχω ειναι λαθος? Αυτα μου εδωσαν.

Link to comment
Share on other sites

Explorer: Εργαλεία / Επιλογές Internet / Συνδέσεις / Ρυθμίσεις τοπικού δικτύου / Διεύθυνση proxy.vivodi.gr Θύρα 8080.

Firefox: Εργασίες / Επιλογές / Ρυθμίσεις σύνδεσης / Χρήση του ίδιου διαμεσολαβητή για όλα τα πρωτόκολλα / Διαμεσολαβητής proxy.vivodi.gr Θύρα 8080

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα και σε μενα!

Μπορει καιποιος να εξηγησει το φαινομενο? Δλδ γιατι ξαφνικα να σερνομαστε στο surf οταν κανουμε direct συνδεσεις και μεσο του proxy τους που στην ουσια κατεβαζουν αυτοι την σελιδα για σενα και στην δινουν να παει μια χαρα?

Κατι για συνδεσεις με ΑΙΧ και αναβαθμισεις του b/w προς εξοτερικο διαβαζω αλλα δεν τις βλεπω!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί (πρωί, τρόπος του λέγειν.) είχα ευχάριστο ξύπνημα:

- Ντριιιιν (τελέφωνο)

- Παρακαλώ; (όχι και πολύ ''ορεξάτο'' οφείλω να ομολογήσω βλ. βαρύ πάπλωμα)

- Γεια σας είμαι η κα. Χ από Vivodi. Ξαναπαίρνω όπως είχαμε συμφωνήσει (πότε και δεν το θυμάμαι ?????) για την επικείμενη συνεργασία μας!

- Ευχαριστούμε πολύ, δεν ενδιαφερόμαστε

.κίνηση κατεβάσματος του ακουστικού

πριν όμως προλάβει να απομακρυνθεί αρκετά το ακουστικό από το αυτί:

- (Με έντονο & ενοχλημένο ύφος): Πως απορρίπτΕΙΣ (ναι γίναμε κολλητοί σε 2 secs!) έτσι απλά μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες του χώρου;

Στο τσακ ήμουνα να τις απαντήσω αλλά η κατάστασή μου δεν επέτρεπε να τις δώσω την αναλυτική απάντηση που απαιτούσε η περίσταση (δεν θυμόμουνα και απέξω όλη την πρόσφατη απάντηση του jax με το σύνολο των κοσμητικών επιθέτων.)

- Ευχαριστούμε πολύ, δεν ενδιαφερόμαστε γρήγορο κατέβασμα ακουστικού

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.