Jump to content



Για καφέ ή μπύρα κανείς;


karmen1983

Recommended Posts

1. karmen1983

2. Dolly

3. rastafari

4. Lakisss

5. 2cpu

6. Delijohn (μέχρι Τετάρτη λογικά θα ξέρω σίγουρα, υπάρχει περίπτωση να φύγω εκτός Αθηνών για δουλειά)

7. nucleus

8. Dj_ALeX

9. TechMonkey

10. greekfragma

11. eirinipant

12. pol77

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το αύριο έρχεται...να προτείνουμε και κάνα μαγαζί?

Προσωπικά δε με ψήνουν τα κλασσικά μεγάλα του πεζόδρομου γιατί έχουν κακό καφέ και ακριβό, και έχει ένα σωρό περαστικούς να ενοχλούν για το οτιδήποτε.

Αν θέλετε να ρίξω μια εναλλακτική δίπλα στο σταθμό του Θησείου είναι το Loukoumi

http://loukoumi.wix.com/loukoumi-bar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στο τσακ γλίτωσα να είμαι ο 13ος :p

 

1. karmen1983
2. Dolly
3. rastafari
4. Lakisss
5. 2cpu
6. Delijohn (μέχρι Τετάρτη λογικά θα ξέρω σίγουρα, υπάρχει περίπτωση να φύγω εκτός Αθηνών για δουλειά)
7. nucleus
8. Dj_ALeX
9. TechMonkey
10. greekfragma
11. eirinipant
12. pol77 

13. (empty slot)

14. sstemp 

15.

16.

17.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αν θέλετε, μια δικιά μου πρόταση είναι να βρεθούμε από την πάνω μεριά του σταθμού στο Θησείο, ακριβώς μπροστά στην έξοδο κ μέχρι το περίπτερο..  ;) (στο πορτοκαλί πλαίσιο)

ξαναλέμε ώρα 19:00 (7)

 

zQ4NsMB.jpg

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

αν εννοείς το μουσείο της ακρόπολης, ναι.. αυτή η πλευρά είναι που βολεύει να βγεις για να πας προς εκεί, ενώ η άλλη είναι που σε βγάζει  στο πεζόδρομο που καταλήγει μοναστηράκι.. 

 

εμείς θέλουμε "την πάνω" μεριά.. έβαλα άλλο σχέδιο, πιο κατατοπιστικό νομίζω.. θα βρεθούμε μέσα στο πορτοκαλί πλαίσιο.. ελπίζω να χωράμε :sarcastic:

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Η περιγραφή με μπέρδεψε χειρότερα, αλλά ευτυχώς με κατατόπισε η εικόνα :p Πως θα γνωριστούμε μεταξύ μας; Θα έχουμε κάποια κωδική φράση; Θα φοράμε ίδιο χρώμα ρούχα; Πως; :p :P 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κανέναν, μόνο την κυρία Karmen έχω δει από φωτογραφίες ή/και βίντεο της πίτας. Τέλος πάντων, θα την παλέψω θέλω να πιστεύω :p Σε κάθε περίπτωση εγώ έχω μακριά μαλλιά, μούσια και γυαλιά  :jester:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.