Jump to content


Πτώση τάσης(σβήσιμο) Η/Υ κατά την θέαση video


Recommended Posts

Δεν έχει με κάποιον άλλο Spyro. Με εμένα έχει και με το δίκιο του. 

 

Δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε άλλο. 

 

Η δουλειά τώρα είναι να βρούμε μια λύση. Αλλά όπως έγγραψε και ο das, δεν μας βοηθά καθόλου.

 

Νομίζω καταλάβαμε όλοι λίγο ή πολύ ότι δεν έχει ασχοληθεί με hardware και πρέπει να πάει σε ένα κατάστημα με τεχνική υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει με κάποιον άλλο Spyro. Με εμένα έχει και με το δίκιο του. 

 

Δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε άλλο. 

 

Η δουλειά τώρα είναι να βρούμε μια λύση. Αλλά όπως έγγραψε και ο das, δεν μας βοηθά καθόλου.

 

Νομίζω καταλάβαμε όλοι λίγο ή πολύ ότι δεν έχει ασχοληθεί με hardware και πρέπει να πάει σε ένα κατάστημα με τεχνική υποστήριξη.

pasjohn τώρα σε παραδέχομαι, είσαι σωστός, δεν έχω σπουδάσει κομπιουτεράς και δεν ενημερώνομε τακτικά ώστε να ξέρω τους όρους, αλλά μ' αρέσει να πειραματίζομαι και να ασχολούμαι ερασιτεχνικά, έχω αλλάξει υλικά hardware, περιφερειακά, format  κτλ. δεν έχω πάει σε μάστορα.

Είπα ψυγείο, μοιάζει με ψυγείο, δηλ. ένα σαΐνι κομπιουτεράς, τι έπρεπε να καταλάβει ότι εννοούσα, το ψυγείο με παγοκολώνες?

Δεν θέλω να συνεχίσω τη διένεξη, θα ανέβαζα μία εικόνα του ψυγείου, αλλά πως?

Τελικά το ξεκούμπωσα και θα πάω να βρω πάστα για αλλαγή και τα ξαναλέμε.

Link to comment
Share on other sites

Το ανεμιστηρι σιγουρα δουλευει ετσι ; Μπορεις να βγαλεις την ψυκτρα να βαλεις καινουργια θερμοαγωγιμη παστα ; Γιατι το πιο πιθανον μετα απο τοσα χρονια να εχει ξεραθει

Αυτή τη λύση την εχω προτείνει απο την πρώτη σελίδα και στην αρχή του θέματος.αν την είχε διαβάσει ίσως να είχε λύσει και το πρόβλημα του.βέβαια μπορεί να μην είναι ψύκτρα και να είναι μπλοκ αλλά η λύση είναι ίδια και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

^^ το αυτό. Τα ειπε ολα

 

Αν και θα προτεινα ο κομπιουτερας της γειτονιας να ειναι αυτος που θα σου αλλαξει την ψυκτρα για να μην εχεις προβληματα σε περιπτωση που δε γνωριζεις. Μηπως ψυγειο εννοεις αυτο; 

 

attachicon.gifpmt_52027.jpg

 

 

pasjohn τώρα σε παραδέχομαι, είσαι σωστός, δεν έχω σπουδάσει κομπιουτεράς και δεν ενημερώνομε τακτικά ώστε να ξέρω τους όρους, αλλά μ' αρέσει να πειραματίζομαι και να ασχολούμαι ερασιτεχνικά, έχω αλλάξει υλικά hardware, περιφερειακά, format  κτλ. δεν έχω πάει σε μάστορα.

Είπα ψυγείο, μοιάζει με ψυγείο, δηλ. ένα σαΐνι κομπιουτεράς, τι έπρεπε να καταλάβει ότι εννοούσα, το ψυγείο με παγοκολώνες?

Δεν θέλω να συνεχίσω τη διένεξη, θα ανέβαζα μία εικόνα του ψυγείου, αλλά πως?

Τελικά το ξεκούμπωσα και θα πάω να βρω πάστα για αλλαγή και τα ξαναλέμε.

Δεν ειναι αυτο που σου εδειξα στην εικονα παραπανω; Βγαλε μια φωτο για να δουμε το ψυγειο που λες. Πως αλλιως;; :) 

Link to comment
Share on other sites

Χαχα,χαυπάρχουν ψυγεία και στους κομπιουτερ μεγάλε,και ειναι και παρα πολυ διαδεδομένα ,την ειρωνεία άλλου,μην το παιζεις έξυπνος γιατί φαίνεσαι διπλα το αντίθετο .

Εγω φταιω που πηγαινε να σου δώσω και δικιο ,και οποιος σε βοηθήσει χαζομάρα θα κάνει ,στα ισια.

Link to comment
Share on other sites

Χαχα,χαυπάρχουν ψυγεία και στους κομπιουτερ μεγάλε,και ειναι και παρα πολυ διαδεδομένα ,την ειρωνεία άλλου,μην το παιζεις έξυπνος γιατί φαίνεσαι διπλα το αντίθετο .

Εγω φταιω που πηγαινε να σου δώσω και δικιο ,και οποιος σε βοηθήσει χαζομάρα θα κάνει ,στα ισια.

Δεν το παίζω έξυπνος και ούτε ειρωνεύτηκα, εσύ νομίζεις πως όλοι εδώ μέσα πρέπει να είναι ειδήμονες στα κομπιούτερ και όταν πουν "ψυγείο" θα πρέπει να τον ειρωνεύονται.

Εν πάσει περιπτώσει είπα να δώσω τέρμα στη διένεξη, αλλά εσύ το συνεχίζεις.

Link to comment
Share on other sites

@volaria, έδωσα τέλος εγώ και απλά ελπίζω να μη πρόλαβες να δεις το μήνυμά μου. 

οποιοδήποτε ποστ απο εδώ και πέρα που δεν έχει να κάνει με το πρόβλημα του υπολογιστή θα σφάζετε στο γόνατο...

Link to comment
Share on other sites

@volaria, έδωσα τέλος εγώ και απλά ελπίζω να μη πρόλαβες να δεις το μήνυμά μου. 

οποιοδήποτε ποστ απο εδώ και πέρα που δεν έχει να κάνει με το πρόβλημα του υπολογιστή θα σφάζετε στο γόνατο...

Τι εννοείς με την πτώση; Αρχικά νόμιζα ότι έφαγε καμιά μπουνιά επειδή κάτι είδες στο βίντεο και έσκασε στο πάτωμα.

Έγινε επεξεργασία από volaria
Link to comment
Share on other sites

Τωρα φίλε εσύ ειρωνευεσαι !

 

Τι εννοείς με την πτώση; Αρχικά νόμιζα ότι έφαγε καμιά μπουνιά επειδή κάτι είδες στο βίντεο και έσκασε στο πάτωμα.

 

Δεν υπάρχει λόγος να το τραβάς και εσύ, ολοκληρη admin ασχολείτε με το θέμα να μείνει καθαρό μπας και βοηθηθείς !

 

/ unsubscribe

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.