Jump to content



finally an Upgrade after 7 years


Recommended Posts

@valter, καλορίζικο καταρχήν και ευχαριστώ για τα καλά λόγια :)

Εχω μία χάρη να ζητήσω αν μπορείς να με βοηθήσεις. Θέλω αν σου είναι εύκολο να μου μετρήσεις την απόσταση των ενδιάμεσων οπών στο κάτω μέρος. Το λέω γιατί θέλω να δω αν διορθώθηκε τελικά το πρόβλημα για ψυγείο στο κάτω μέρος ή ακόμα θα πρέπει κάποιος να ψάχνεται για bracket μέσω της corsair :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@karmen1983, σε ευχαριστω, το review σου βοηθησε πάρα πολύ στην επιλογη. η τοσο σχολαστικη δουλεια ειναι αυτο που κανει τη διαφορα απο μια απλη παρουσιαση και ενα ψευτοreview.

κυκλωσε μου στη δικη μου φωτο, ποια σημεια θες να μετρησω, αλλα εχω την αισθηση οτι πρεπει να εχει διορθωθει η ατελεια που ελεγες και στο review, σε σχεση με την αντιστοιχη φωτογραφια του review σου, βλεπω οτι εχουν προστεθει καινουργιες τρυπες.
IMG_9808.jpg?m=1378133357

 

 

αν μπορεις να μου απαντησεις, αυτα που εχω κυκλωσει με πρασινο, στη φωτο ειναι θεσεις για να μπουν ροδακια στο κουτι?
IMG_2717_zpszw3pzlnc.jpg

Έγινε επεξεργασία από valter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν χρειάζεται καν να μετρήσεις όπως το βλέπω, απλά για το γαμώτο δες την απόσταση κέντρο με κέντρο εκεί που είναι το βελάκι.

 

post-33144-0-55770300-1433329117_thumb.j

 

Για τις οπές ναι μπορείς να βάλεις ρόδες να το βγάζεις βολτούλα :)

 

 

 

edit: Το σάξανε για 240mm απο ότι βλέπω τώρα. Βιάστηκα πριν. Τα άλλα είναι για τους δίσκους. Ωραία :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.