Jump to content



Επιλογή κουτιού


Recommended Posts

Ελα φιλε την εχω εδω και κανενα 6μηνο. Αντικατεστησε μια Η110 που ειχα επειδη ειχε το γνωστο προβλημα με το κροταλισμα της αντλιας.

Απο temps θα ελεγα ειναι ελαφρως καλυτερη απο την Η110 και πολυ πιο μαζεμενη.

Το καλυτερο ομως ειναι ο ανεμιστηρας της.. μιλαμε για dead silent καταστασεις!

Θερμοκρασίες περίπου? Σε idle κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι σε αναμονη φιλε @DEADLAZARUS

 

 

Οταν παρελαβα τα ledακια , μου ειπε πως Πεμπτη-Παρασκευη θα ειναι λογικα εδω. Αρα υπολογιζοντας το παραπανω , αυριο θα παραγγειλω και την ψυκτρα που αναφερθηκε εδω.

 

Ελπιζω να μη καθυστερησει πολυ παραπανω. Ουσιαστικα περασαν ηδη οι 6 εργασιμες απο την παραγγελια μου. Δε ξερω κατα ποσο τηρει το 4-7 ημερες το e-shop καθως οτι ειχα παρει μεχρι στιγμης ηταν αμεσα διαθεσιμο , και το επαιρνα την επομενη ή το πολυ τη μεθεπομενη ημερα! 

 

Με μια γρηγορη ματια εμφανιζεται ως εξαντλημενο και παλι στο site τους. Ελπιζω να μη κανουν τουμπες και μας πουνε οτι ειναι εξαντλημενο.. Αλλα δε μπορεις να παραγγειλεις οταν ειναι εξαντλημενο, αρα εμεις πως παραγγειλαμε; Anyway, περιμενουμε! 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Φίλε tommy, τί να σου πώ: τώρα στην παραγγελία μου και στην υποενότητα "αναλυτική αναφορά προϊόντων" βγάζει ότι τα καλούδια που παρήγγειλα είναι άμεσα διαθέσιμα. Όταν πατάω στα link των προϊόντων όμως βγαίνουν είτε εξαντλημένα, είτε διαθέσιμα σε 4-7 εργάσιμες. Περίεργα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε tommy, τί να σου πώ: τώρα στην παραγγελία μου και στην υποενότητα "αναλυτική αναφορά προϊόντων" βγάζει ότι τα καλούδια που παρήγγειλα είναι άμεσα διαθέσιμα. Όταν πατάω στα link των προϊόντων όμως βγαίνουν είτε εξαντλημένα, είτε διαθέσιμα σε 4-7 εργάσιμες. Περίεργα πράγματα.

 

Το ότι σου βγάζει ότι είναι διαθέσιμο, σημαίνει ότι είναι στο κατάστημα έτοιμο για παράδοση (απ'την στιγμή που έχεις κάνει την παραγγελία, την έχεις 

κατοχυρώσει) και φαίνεται στον λογαριασμό σου, για τους υπόλοιπους που θέλουν να παραγγείλουν θα βγάζει αυτό που αναφέρεις '' είτε εξαντλημένα, είτε διαθέσιμα σε 4-7 εργάσιμες.''

Τους παίρνεις ένα τηλ. και το επιβεβαιώνεις. Το έχω δει αρκετές φορές αυτό.

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πλεον βγαινει ως αμεσα διαθεσιμο στο site τους. Αυτο σημαινει πως εχουν αποθεμα και θα το εχουμε σημερα-αυριο. :)

 

 

Εδιτ: Βλεποντας και αλλαγμενη την τιμη , αποφασισα να παρω ενα τηλ για να ρωτησω τι παιζει. 

 

Στην τιμη που το παραγγειλαμε κανονικα θα το παρουμε, εως Σαββατο πρωι οπως μου ειπε οτι του βγαζει στην παραγγελια. Αντε να δουμε. Λογικα θα το παρεις πριν απο μενα :p 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όντως, αύριο το περιμένω το κουτάκι μου, σε πρόλαβα ;) . Βέβαια με γραφείο και δουλειά θα το απολαύσω το Σάββατο (λογικά). Έχω συννενοηθεί και με φίλο για το "χτίσιμο", οπότε όλα οκ. Κατόπιν θ' ανοίξω θέμα ώστε να πάρω συμβουλές για ανεμιστήρες και γενικότερα για το airflow. Εν αναμονή λοιπόν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.