Jump to content



my pc desk


Recommended Posts

Να χαν όλοι οι Έλληνες (όσοι είναι) την δύναμη, την τόλμη, την αποφασιστικότητα, την όρεξη και την υπομονή σου, - και ολίγον από χρήμα βέβαια - θα ήμσταν άλλη χώρα. ΑΞΙΟΣ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολλα μπραβο!!

Με τη σκονη τί εχεις σκεφτει να κανεις? Βλεπω μπολικα ανεμιστηρια και φανταζομαι δεν ειναι ευκολο να το βγαλεις στο μπαλκονι, να το σηκωσεις στο πλαι και να το φυσηξεις..  :D

Το κοκκινο κουτι ειναι αντλια?

Συμφωνω με προλαλησαντα, θελουμε λεζαντες

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβάσω και άλλες φωτογραφίες όταν το τοποθετήσω στην βάσει του .

Όσο για τα ανεμιστήρια έχω βάλει ένα κομμάτι σήτας ανάμεσα τους για να μου κρατάει  την σκόνη αν προσέξεις σε 2 φώτο φαίνεται η σήτα τώρα για τον καθαρισμό με ένα σκουπάκι  ηλεκτρικό νομίζω ότι θα κάνω την δουλειά μου.  

Tο κόκκινο κουτί ειναι κάλυμμα από πλέξη class,και εκεί επάνω έχω βάλει 2 ενδείξεις θερμοκρασίας( xspc lcd temperature sensor v2) με τον ανάλογο φωτισμό (λευκό-κόκκινο ) για το κάθε κύκλωμα υδροψυξης, λευκό νερό για cpu και μητρική (σε λίγο καιρό και ram ;)) και κόκκινο νερό για της κάρτες γραφικών.

Την διαχειρίσεις τον ανεμιστήρων την κάνει το bitfenix-recon fan control, η θύρες usb ειναι της lian li  multimedia panel  BZ-U02U3B 

Το κύκλωμα της υδροψυξης αποτελείτε με 2 ξεχωριστά ανεξάρτητα κυκλώματα με το 90% να ειναι από την EKWB η αντλίες ειναι της xspc d5 vario και τα   υγρά ειναι της Mayhems

 

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λογία  :)

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

Ρε μπαγάσα, θα μου κάνεις κι εμένα ένα, έχω τα υλικά... χώρο,χρόνο και κάποια εργαλεία μου λέιπουν...έλα ελα Θεσ/νίκη θα σε φιλοξενήσω. :lol:  :lol:  :lol: 

Εύγε... ταλαντούχο αγόρι!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είχα την απορία πως ανοίγει :) μοιάζει να βρίσκει αλλά φαντάζομαι ανοίγει προς TA έξω ή αρκετά ώστε να μην ενοχλεί. Πάντως τρομερή δουλειά. Εύγε πραγματικά. Θέλω κι εγωωωωωωω [emoji7]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.