Jump to content



XO XO XO Twinmos UTT


esdee

Recommended Posts

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από esdee

κοιτα το τελευταιο μου ποστ στην προηγουμενη σελιδα :p :P :p :P

Ατιμε με προλαβες.....ααααααααααααααα....τι τιμη ειναι αυτη???Με επιασε καρδιακο......

:sick:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

τρέξτε να προλάβουμε :happy2:

Παει ..τελειωσαν....δυστηχως τις παραγγειλα ολες ΕΓΩ...!50 σετακια...οποιος θελει...θα τις βγαλω σε πληστιριασμο αυριο....:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Παει ..τελειωσαν....δυστηχως τις παραγγειλα ολες ΕΓΩ...!50 σετακια...οποιος θελει...θα τις βγαλω σε πληστιριασμο αυριο....:p

Σ.Σ. ο βασιλης αγοραζει απο εμενα! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Χθες, στις 23:11]

Παει ..τελειωσαν....δυστηχως τις παραγγειλα ολες ΕΓΩ...!50 σετακια...οποιος θελει...θα τις βγαλω σε πληστιριασμο αυριο....:p

σωπα ρε....πως κανετε ετσι :) εχουμε πραμα για ολους ...αν και δεν πιστευω να υπαρχει ελειψη στην αγορα απο τα συγκεκριμενα ντιμακια....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

μπράβο νέε μου, ο ’γιος Βασίλης της AMD πάντα ευνοεί τους πιστούς του :T: την ευλογία του να χεις :D

εγω που 3(!!!) φιλους μου τους εβαλα amd για νεο συστημα???

εβαλα: 3 msi με 2*3000 και 1*3400

τι λεει... δεν εχει τπτ για μενα????:p :p :p

edit: πριν ειχαν επεξεργαστες απο την ακατανομαστη εταιρια......:sick: :sick: :sick:

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ειναι τα super high speed low latency chip!!!

ειναι ομως υπερβολικα καλα για την τιμη τους ....

Σ.Σ. το ενα Dimm με φρεναρε στα 240... το αλλο παει 245 και με burn-in ανεβαινει!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Δε τις φέρνεις από δώ λέω εγώ να τις δοκιμάσουμε ΚΑΙ σε Intel μηχάνημα να δούμε τι κάνουν κι εδώ.........και με το Maximizer.......... ;)

αν ειναι εεεετσι ... ναι! το τροφοδοτικο μου με το booster πανω απο 3.4 την ακουει κανονικα ... you have pm man

@apostglen αν εχουν την ιδια συμπεριφορα με τα VX τοτε απλα πρεπει να εχεις το cas latency στο 2.5

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.