Jump to content



AMDαδες τι μαρκα μνημης εχετε?


MrSeanKon

Recommended Posts

Nα κι αλλη μια ψηφοφορια.... :077:

Που θα μου παει θα σας φακελωσω ολους ετσι Nazzz??

Ο νοων νοειτο ψηφιζουμε κλπ......

Ο,τι αλλο σχολιο εχουμε να κανουμε το λεμε εδω......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Thanks saxon μου φαινεται οτι αν βαλω για βουλευτης θα με τιμησεις!

Α μια και το ανεφερες μαρκα μνημης θα βαλουμε κι οχι τι τσιπακια εχει ας πουμε εμενα ειναι Kingston μαρκα αλλα τσιπακια εχουν Samsung εντουτοις Kingston ψηφισα....

Προς αποφυγην παρεξηγησεων........ :001:

Link to comment
Share on other sites

Aν εριξες τον ψηφο κακως βεβαια γιατι στο συγκεκριμενο thread ενδιαφερομαι για την εξαρτηση των AMD χρηστων με το τι μνημες εχουν.....

Ετσι κι αλλιως εβαλα τιτλο "Προς AMDαδες" ενω καλλιστα μπορεις να ψηφισεις στις αλλες δυο κατηγοριες που απευθυνονται σε ολους........ :045:

Link to comment
Share on other sites

:077: :077:

Aρχισαμε?

LOL εγω εβαλα αυτες που ειναι δημοφιλεις και τις εχουν τουλαχιστον οι περισσοτεροι........

Με τη λογικη αυτη πρεπει να βαλω και τις Elixir και το μ***ι της Χαιδως.... :070:

LOOOL!

με ρίχνεις πάντως - με βάζεις στους "άλλους" :(

Τεσπα θα την πάρεις την ψήφο μου!

A-DATA Vitesta PC4000 αγνώστων λοιπών στοιχείων - μνήμες τις οποίες συστήνω ανεπιφύλακτα σε Α64 συστήματα - ... τώρα αν δεν πάνε πολύ ψηλά, δεν θα φταίνε οι μνήμες, αλλά το mobo σας!.. :077:

Link to comment
Share on other sites

Bασιλακη στην επομενη ψηφοφορια οταν θα γινει ευρεως αποδεκτη τοτε θα τη βαλουμε κανε υπομονη (βεβαια θα περασει ενας χρονος).......

GoriLLakos βλεπω ακριβο hardware γενικως...... :077:

AMD RULEZ ομως??? :077: :036:

Link to comment
Share on other sites

Εχω τωρα 2χ512ΜΒ Kingston PC2700 με BH6,στο γραφειο μεσα την αραζουν 2χ256MB Τranscend με BH5 και εχουν μπει και οι Buffalo με τις Samsung ΤCCC στον Athlon αλλα δεν της συμπαθισε καθολου η Abit σε αντιθεση με τον P4.

Τα BH5 φυσικα πανε ποιο μακρια απο τα BH6 ομως γιατι ειναι 2x256 και οχι 512αρες πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Πελάτης της Kingston είμαι από εποχή SDRAM...

Aλλά πέσανε στα χέρια μου οι Transcend με τα Winbond και δεν μπόρεσα να αντισταθώ.

Πάντως Kingston θα έπαιρνα και στο μέλλον...άλλωστε αυτές ψήφισα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.