Jump to content


AMDαδες τι μαρκα μνημης εχετε?


MrSeanKon

Recommended Posts

Kingston εδω και χρονια σε ολα μου τα pc εκτος απο μια φορα που ειχα παρει δοκιμαστικα samsung

αυτη την περιοδο εχω 2*512 mb 400mhz cl2.5 απλες value να δουλευουν dual στην μαμα abit nf7-s rev2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Orthodox, παρατηρώ ίδια συμπεριφορά των 512 ΤCCC όπως σε μένα. Σε nforce 221 τερματίζει το 512άρι, σε αντίθεση με τα 256άρια που πάνε αέρα 240, όσο και η μητρική. Μεγάλη διαφορά δηλαδή μεταξύ 512 και 256 σε athlon πλατφόρμα. Ας το προσέξουν όσοι είναι προ αγοράς μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

Xμ..........

Οχι........

Ρωτα τον steve_m κι αυτος εχει μνημες με το ιδιο τσιπακι......

Στην τελικη αναλυση εσυ εισαι ο καλυτερος κριτης γιατι αλλου μπορει να πανε καλυτερα/χειροτερα απ' οτι στο δικο σου συστημα....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

εκανα αλλαγη σε 2*512 Kingston CL3 PC3200.εχουν ενα σημα πανω στα τσιπακια,εναν κυκλο με το ενα τεταρτημοριο(πανω αριστερα) του να ειναι ενα τετραγωνο.ξερει κανενας τιποτα?off topic.

Link to comment
Share on other sites

εκανα αλλαγη σε 2*512 Kingston CL3 PC3200.εχουν ενα σημα πανω στα τσιπακια,εναν κυκλο με το ενα τεταρτημοριο(πανω αριστερα) του να ειναι ενα τετραγωνο.ξερει κανενας τιποτα?off topic.

αν θυμάμαι καλά αυτό το σήμα είναι mosel vitelic. δεν γράφει τίποτα άλλο πάνω?

είχα την ίδια Kingston 3200 512. πρέπει να είναι το χειρότερο τσιπάκι που υπάρχει σε kingston value, δεν ανέβαινε με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλά αυτό το σήμα είναι mosel vitelic. δεν γράφει τίποτα άλλο πάνω?

είχα την ίδια Kingston 3200 512. πρέπει να είναι το χειρότερο τσιπάκι που υπάρχει σε kingston value, δεν ανέβαινε με τίποτα.

ναι δεν ανεβαινανε καθολου...238 μονο με 2.9 τις εχω παει....σε κτ600

και 238 error free σε μεμτεστ στο nf7 του ρομελ χωρις ψυξη.....cl3 η δικια μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.