Jump to content



AC9800PBA Vs MrSeanKon


AC9800PBA

Recommended Posts

Θα κανουμε ενα thread για μια συγκριση των δυο συστηματων που εχουμε μια κι ειμαστε φιλαρακια, θα κρατησουμε χαμηλα τους τονους και φυσικα εχουμε τη διαθεση να κανουμε λιγο αστειο και να μην κοντραριστουμε :049: :080:

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου εδώ:

1)CPU: P42.8E@3.2Ghz default vcore με SLK-900UΔ 8cm

2)Ram: 2x256 Mushkin Level2 PC3500 2-2-2-5@2.85 5:4 :097: LOL

3)Mobo: Asus P4C800 Deluxe με κανένα mod και heatsinks στα mosfets

4)VGA: Sapphire Radeon 9800Pro 128Mb (non-oced) με Vga Silencer

5)Hdds: 2x120Gb Seagate Raid0 S-Ata και 1x80Gb WD P-Ata

6)PSU: Thermaltake 480W PFC Pure Silence

... αυτά :)

Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε!παντως πολυ καλη ιδεα!να ποταρετε και φοτος των συστηματων σας!οκ?οχι μονο τα αποτελεσματα των benches!!αυτο σκεφτομασταν να κανουμε εγω και ο jfx αλλα επειδη σιγουρα θα παιζοτανε κοντρα το αφησαμε!τεσπα!

Link to comment
Share on other sites

LOL outlaw να βάλετε και στοιχήματα καλύτερα? :p rofl

Και απο εσένα περιμένω συνδιασμό θανάτου....αριστερό στο ύψος των ματιών, σπάς την guard με πιο χαμηλό δεξί δυνατό για σαγόνι, κατ ευθείαν μπλοκ και βήμα πίσω (βάλε πύχη καλύτερα), κλείσε με τρία ματσολέ αριστερά κροσίδια και κούμπωσε ένα καλό δεξί για καληνύχτα.....θα γίνω ο Don King του Pctechnology μου φένεται...............λολ.

Καλά αποτελέσματα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Xmmmmm

Τερμα τα αστεια!

φορεστε τα χρωματα πολεμου,αφιστε το savoir vivre στην ακρη κ ριχτητε στη μαχη!

Πονταρω αφοβα το σπιτι μου κ την γλαστρα με το πεγιοτ, στον τρελο SeanKon, κ στα 64bit του.!!!

ΨkatumiΨlabsΨ

Link to comment
Share on other sites

τι συγκριση να κανετε βρε??αφου ο intel ειναι χαμηλα...δεν εχεις ελπιδες...3.2 δε λεει

να χωθω και εγω μηπως?:p λολ αν και παλι αν ειναι στα 2500 2600 ο sean θα τα παει αρκετα καλα :D(o amd)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.