Jump to content



Υπαρχει τετοια καρτα???????????????


manos_XP

Recommended Posts

ενας φιλος μου μου ειπε πριν καμια βδομαδα οτι καποις γνωστος του πηρε καποια καρτα της nvidia η οποιά 1)ειναι PCI-E sta 32X

και 2)εχει 512ΜΒ μνημη!!!!!θα τρελαθουμε???υπαρχει τετοια καρτα???και μου λεει πως την αγορασαν μαζι και την ειδε!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ Υπαρχουν αλλα απο που την πηρε ο φιλος σου απο ελλαδα? και ποσο ? τουλαχιστον καμια 1000αρα ευρο. αυτες αν δεν κανω λαθος ειναι επαγγελματικες εκδοσεις. αυτα οσον αφορα τα 512ΜΒ τωρα για 32Χ δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ Υπαρχουν αλλα απο που την πηρε ο φιλος σου απο ελλαδα? και ποσο ? τουλαχιστον καμια 1000αρα ευρο. αυτες αν δεν κανω λαθος ειναι επαγγελματικες εκδοσεις. αυτα οσον αφορα τα 512ΜΒ τωρα για 32Χ δεν ξερω

Συγνώμη για την παρατήρηση αλλά μήπως μπορείς να είσαι λίγο πιο συγκεκριμένος? Ο manosgem ρωτάει αν υπάρχει vga PCI-e 32x και με 512 mb μνήμη και μάλιστα λέει ότι αγοράστηκε μία τέτοια απο φίλο του και πρώτα του απαντάς "ΝΑΙ Υπαρχουν" και τελειώντας την πρόταση σου του λές "αυτα οσον αφορα τα 512ΜΒ τωρα για 32Χ δεν ξερω" επειδή και εγώ μπερδεύτηκα τελικά υπαρχει ή οχι? γιατί προσωπικά ξέρω για κάρτες μέχρι 16x/256mb και εφόσον ξέρεις για 512mb μπορείς να μας πεις μοντέλο?

Link to comment
Share on other sites

εχει δικιο ο painkiller!υπαρχουν καρτες με 512 μνημη ειναι επαγγελματικες εκδοσεις,μεχρι τωρα μονο wildcat εχω δει(στο net)!οσο για 32χ δεν νομιζω μιας και αποσο ξερω το pci-e ειναι μεχρι 16χ!(οπως μου ειπαν ατομα απο τοforum η συγκεκριμενες καρτες δεν κανουν για παιχνιδια (σε thread που ειχα κανει,μιας και ειχα μηνει οταν την πρωτοειδα!!)[offtopic/ πριν κανουμε thread κοιταμε αν υπαρχει αναλογο παλαιωτερο! /offtopic]

Link to comment
Share on other sites

32x PCIe δεν υπαρχει!

Δες εδω για να σιγουρευτεις κιολας!!!

http://www.hardwareanalysis.com/content/topic/36828/

512MB Καρτα Γραφικων υπάρχει...

Το DOOM 3 ειναι το μονο παιχνιδι που εχει υποστηριξη για τετοια καρτα γραφικων!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.