Jump to content



Watercooler's Gallery


spresv

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Οι θερμοκρασια το ιδιο ειναι αλλα αθορυβα τωρα αν και δεν ειναι ωραιο μπορει να το βγαλω.

Mη το βγάλεις σε παρακαλώ.... ειναι τόσο ghetto έτσι...

Δεν ξερω για εσας εγω παντως αυτες τις "ιδιοτυπες κατασκευές" του Thor με βάση την καφε κολλητική ταινία τις λατρεύω.:007:

Kaθε φορά περιμένω (με μεγάλη αγωνία) τι καινούριο θα μας παρουσιάσει ο μεγας δημιουργός...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Με νερό και εγώ, βέβαια τώρα τα έβαλα πρόχειρα, μέχρι να μαζέψω λεφτά για κάνα μεταχειρισμένο stacker v1.0 η 810 γιατί όπως φαίνεται και στην 5η εικόνα, δεν χωράν και όλα!. Έχω να πάρω : pokemon battle revolution(Wii), Pokemon diamond και pearl(DS) και να συμπληρώσω την υπόλοιπη συλλογή μου.:030:

Το ψυγείο είναι 3πλό αλλά έχω βάλει 1 ανεμιστήρα πάνω:096: , και το τροφοδοτικό 1Kw(Enermax Galaxy)

Το υπόλοιπο σύστημα έχει :

ASUS Crosshair

A64 x2 4600+ 2400MHz@2750MHz, 75C με Full load.

MSI 8600GTS 256MB PCI-E με παθητική ψύξη

4GB RAM(4x 1GB) DDR2 Micron D9DQT(απο Stelaras και Deadlock7)

Κάρτα ήχου Soundmax PCI-E, κάρτα TV winfast PVR2000

1x120GB WD Sata II, 2x 250GB WD Sata II(να είχα λίγο χώρο καλά θα ήταν)

image06271529cvbsia3.th.jpgimage06271530cvbs1tz7.th.jpgimage06271530cvbs3sn9.th.jpg

image06271530cvbs5nq8.th.jpgimage06271558cvbs1rl4.th.jpgimage06271530cvbs4ak0.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

pokemon640 τακτοποίησε τα καλώδιά σου λιγάκι, είναι κρίμα να είναι τόσο "μακαρονάδα"-like....
Το ξέρω, έτσι όπως το βλέπεις τα έχω βάλει προς την πόρτα για να μην κόβουν τον αέρα, αλλά όπως και να το κάνουμε, δεν χωράν και όλα:( και αυτό που ήδη βλέπεις μου πήρε αρκετή ώρα για να το κάνω.
Link to comment
Share on other sites

ειναι το τρανσιτ απο το xtremeshop,τωρα που κοιταξα για να σου δωσω link δεν ειδα να το εχει η σελιδα του!αν το βρεις πουθενα να ξερεις οτι για να δουλεψει σωστα θελει δυνατους ανεμιστηρες!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.