Jump to content



Super Pi 1M with mod 1.4...& future


Recommended Posts

Γύρισα και βλέπω ησυχία...κάτι ετοιμάζει ο Πιέρος...μάλλον καμιά δανεική CPU;

Πάντως ως tip βάλε στόχο τα κάτω από 26s γιατί από ότι φαίνεται έως εκεί θα φτάσω...

Καλό βράδυ και όνειρα γλυκά...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply
Γύρισα και βλέπω ησυχία...κάτι ετοιμάζει ο Πιέρος...μάλλον καμιά δανεική CPU;

Πάντως ως tip βάλε στόχο τα κάτω από 26s γιατί από ότι φαίνεται έως εκεί θα φτάσω...

Καλό βράδυ και όνειρα γλυκά...

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου. Εγώ προς το παρών είμαι πίσω οποτε δεν μπορώ να μιλάω.

P.S. Cpu Δεν αλλάζω τι το περάσαμε μανάβικο ?????????? :028:

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον σου παίζει και ο διαιρέτης καλά ο 180 γιατί είσαι με 3GHz@272 τις μνήμες κάτι που δεν το έχω καταφέρει...αλλά για εκεί το σκορ σου δεν είναι καλό θα έπρεπε να με περάσεις με 3GHz@250 μνήμες που πόσταρα την πρώτη φορά ...

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον σου παίζει και ο διαιρέτης καλά ο 180 γιατί είσαι με 3GHz@272 τις μνήμες κάτι που δεν το έχω καταφέρει...αλλά για εκεί το σκορ σου δεν είναι καλό θα έπρεπε να με περάσεις με 3GHz@250 μνήμες που πόσταρα την πρώτη φορά ...

Ποτέ δέν έπαιξε σωστά ο 180 divider....τουλάχιστον σε εμένα...όσες φορές δοκίμασα.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον σου παίζει και ο διαιρέτης καλά ο 180 γιατί είσαι με 3GHz@272 τις μνήμες κάτι που δεν το έχω καταφέρει...αλλά για εκεί το σκορ σου δεν είναι καλό θα έπρεπε να με περάσεις με 3GHz@250 μνήμες που πόσταρα την πρώτη φορά ...

Έχεις έναν 1 καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Τάσο για κοίτα εδώ

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/attachment.php?attachmentid=9818&d=1139437067

μου φαίνεται με ρίχνεις

Οχι...είμαι οκ

Για την καταχώρηση του σκόρ σας στην κατάταξη του TOP 10 πρέπει να υπάρχει ολόκληρη η φωτό του superpi ...όπου θα φαίνεται η έκδοση του προγράμματος και φυσικά το checksum.
Link to comment
Share on other sites

Bρήκαμε τι φταίει με το 11 multi...tRTW = 2 αλλιώς δεν παίζει πάνω από τα 254 περίπου....χάνουμε κάτι από αυτό...

Τελικά Πιέρο αφού έχεις Opti 165 έπαιξες στα 9x333 με διαιρέτη 166 αν δεν κάνω λάθος οπότε άκυρο αυτό για το διαιρέτη 180.

Link to comment
Share on other sites

Bρήκαμε τι φταίει με το 11 multi...tRTW = 2 αλλιώς δεν παίζει πάνω από τα 254 περίπου....χάνουμε κάτι από αυτό...

Τελικά Πιέρο αφού έχεις Opti 165 έπαιξες στα 9x333 με διαιρέτη 166 αν δεν κάνω λάθος οπότε άκυρο αυτό για το διαιρέτη 180.

Αν κ οι επεξεργαστές μας δεν είναι το ίδιο τουλάχιστον σε απόδωση o/cing θα τι θα κάνω κ για την περίπτωση σου. Απλά στάθηκα λίγο άτυχος χτες κ δεν μπορεσα να απαντήσω άμεσα

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να υπάρχει κ συνέχεια. . . .

Τα πράγματα ελιναι δύσκολα. Οριακά κατάφερα να το πιάσω.

Ο Σπυράκος τι κάνει πίνει ακόμα μπύρα στην Αρχιτεκτονική ή πίνει ..... τίποτα άλλο ????? :116: :116: :116: :116:

Link to comment
Share on other sites

Σινεμά ήμουν...μπράβο αγόρι μου τον πίεσες όσο δεν πάει...

1.75 όμως είναι πάρα πολύ αλλά μπράβο σου.

Δε πιστεύω όμως ότι πάει παραπάνω ... αλλά με κανένα optimization μπορεί να κερδίσεις κανά μισό δευτερόλεπτο...

ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Δικός μου φρέσκο πράμα...

Κλείστο τώρα μη σου καεί τίποτις...χιχι

Απλά να σου πω πως τα καλύτερα ρολόγια που μπορεί να πιάσει

είναι 3.3GHz και οι μνήμες στο θεό...275 θα έλεγα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.