Jump to content



Super Pi 1M with mod 1.4...& future


Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Εγω με τεχνητο κρυο ριχνω KV στον ηρωικο Opteron 144 1.882V...............ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

Το MAL ειναι 10 και δε παει παρακατω λογο μεγαλου HTT τα GSkill LC ακριβως με 2.7V με timings που με ποιο σφιχτα κανει restart συνηθως.Αυτο το λιγο ειναι συνεπεια του καινουριου PSU που του εβαλα ειχα Antec 480 εβαλα Akasa 650W.Το αλλο ΣΚ παλι θα παιξω θα φτασω μεχρι τα 1.93 υπολογιζω..............

1mrec322525564iz.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

3200 του κιλού...κάπως, performance κάτι τα ονομάζει και τα χει rated 2-3-3....μην ασχοληθείς όμως. Είναι το 3ο ζευγάρι που έχω αυτής της σειράς και το καθένα φόραγε άλλα αντί άλλων....1ο ζευγάρι CH die....trp 3 (ρε που να κοπανιέσαι 2 δε το κανες)....2ο UTT της συμφοράς (3.4v για 230 είναι μμμμμ....θαύμα γεύση)...και τώρα ΒΗ5....κάποιος κοπανάει τεκίλες στην OCZ.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη χαιρεσαι ... Εχουμε ακριβως το ιδιο αποτελεσμα : 26.438sec .

Δες τις τελευταιες λουπες και θα δεις οτι πηγαιναμε ακριβως μαζι . :p

Το τελευταιο βημα , ολοκληρωνεται μετα την εγγραφη του αρχειου με τα αποτελεσματα στο δισκο .

Εγω εκανα bench με εναν PATA 40GB .... Το επομενο που θα κανω θα ειναι με τους raptors που εχω σε raid0 .

Περιμενω αυριο ενα ακομη. Εμαθα πως χαλαει ο καιρος ! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.