Jump to content



Φορητο ξυλινο pc


Hallowed be thy name

Recommended Posts

Ειναι λογικο παιδια, το ξυλο φθειρεται για πλακα με την χρηση.

Παντως για να το φτιαξει εριξε δουλεια ο τυπος.

Ουτε εμενα μαρεσει, ισως αν εβαζε φωτο οταν το πρωτοεφτιαξε να εδειχνε καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Μονο εμενα μου αρεσει ??

ενταξει ρε παιδια κοιταξτε λογικα θα εχει θερμομονωτικα υλικα σε περιπτωση

υπερθερμανσης....

γιατι ετσι κ δεν εχει αυτα ............και βαλει athlon το καλοκαιρι δεν θα εχει pc!!!

παντως σαν ιδεα ειναι τζαμι!! :023:

Link to comment
Share on other sites

Μονο εμενα μου αρεσει ??

ενταξει ρε παιδια κοιταξτε λογικα θα εχει θερμομονωτικα υλικα σε περιπτωση

υπερθερμανσης....

γιατι ετσι κ δεν εχει αυτα ............και βαλει athlon το καλοκαιρι δεν θα εχει pc!!!

παντως σαν ιδεα ειναι τζαμι!! :023:

Wow τι λες τωρα??? Ζεσταινονται οι Athlon????? Ε. τοτε ας βαλει κανεναν prescott που ειναι ice cold.

Link to comment
Share on other sites

Wow τι λες τωρα??? Ζεσταινονται οι Athlon????? Ε. τοτε ας βαλει κανεναν prescott που ειναι ice cold.

Καποιος εχει καιρο να μαθει νεα μου φενετε...ε spresv ? :077:

Δεν εχει γινει κ η καλυτερη δουλεια στο Pc αλλα οχι οτι ειναι κ ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι βέβαια οι Prescott πάνε 70 βαθμούς και είναι καυτοί ενώ οι A64 στους 60 είναι παγάκι έτσι;

Όσο για το λάπτοπ, πολύ δουλειά για το τίποτα. Τουλάχιστον να είχε ένα καλό ξύλο να πώ.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι βέβαια οι Prescott πάνε 70 βαθμούς και είναι καυτοί ενώ οι A64 στους 60 είναι παγάκι έτσι;

Όσο για το λάπτοπ, πολύ δουλειά για το τίποτα. Τουλάχιστον να είχε ένα καλό ξύλο να πώ.

Χμμμ, που ειναι ο Α64 με τους 60 βαθμους, και σε τι συνθηκες??? Πολυ θα ηθελα να το δω.

Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου για να πιάσει 60άρα (και 65άρα άμα λάχει να ούμ) ήθελε 1.8v και μια 7700Cu επάνω να παλεύει με τις temps έστω και χειμώνα και 15 στο δωμάτιο. Στα default που είναι στα lap και μάλιστα με το σήστημα ψύξης που είχα δεί να βάζει η Acer πάνω απο 40 σε full load κατακαλόκαιρο με ντάλα ήλιο και βασανιστήρια δεν νομίζω να σηκώνει.

Link to comment
Share on other sites

εμενα σαν ιδεα μου αρεσε η ολη κατασκευη,αλλα ξυλο καλυτερο δεν βρηκε.

OFF TOPIC

εγω για να φτασω τους 60,εκλεισα τα ανεμηστηρια ολα στο κουτι+αυτο του επεξεργαστη,μια δοκιμουλα εκανα χεχε.(μη διαβαζετε παιδια RAM,σας επηρεαζει,ειχε μια δοκιμη (σε καποιο τευχος) για ψυκτρες και στα αποτελεσματα εβγαζαν τον Α64 πιο ζεστο απο τον PresHOT ΕΛΕΟΣ noobies.μονο που δεν τους εστειλα μαιλ με !@$#@%!@%^# για τις μ@λ@κ1ες που εγραφαν)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.