Jump to content



Ηρθαν οι venice!


Braveheart1980

Recommended Posts

Καλα κλοκια σε οσους σπευσουν να τον αγορασουν...

Θα συμφωνησω με τους φιλους παραπανω οτι αν εχεις wichester δεν χρειαζεται να τον αλλαξεις. Για διπλοπυρινους το συζηταμε...

Link to comment
Share on other sites

χαλαρώστε λίγο θα αλλάξετε τους winchester για venice?? εντάξει για κάποιον που θα στήσει στους επόμενους μήνες 939 το καταλαβαίνω. η βελτίωση στο Memory controller είναι ότι θα δέχεται 4Χ512 double sidded μνήμες, οι SS3 αξιοποιούνται από ελάχιστα προγράμματα, όσο για τη νέα μέθοδο κατασκευής και τις επιπτώσεις στο overclocking μένει να το δούμε στην πράξη, αν γιατί να μη βγάζει και αυτός πολλές μπανάνες σαν τα αδέρφια του. πιο σημαντικό είναι το stepping

Εγω εχω clawhammer που δεν κλοκαρει καθολου!

Link to comment
Share on other sites

DSL το "αλλιώς 3000+" πώς το εννείς ?

Θα τον πας πίσω και "...χμμμ, του βάμησα τα πρέκια αλλά δεν πήγε πάνω από 2700 με νερό.Τον ξεκαπάκωσα και δεν πήγε πάνω από 3100 με άζωτο τελικά τον έκαψα και θέλω να μου δώσετε έναν 3000+ στη θέση του ,έγγραφη συγγνώμη και 1000 ευρώ πιστωτικό να πάρω ό,τι θέλω από το κατάστημά σας ."

Link to comment
Share on other sites

20+ ευρω καπέλο δεν ειναι λίγα...Αλλά δεν αντεξα και τον τσίμπισα!!!Μολις διωξουν τους winchester θα πεσουν οι τιμές τους σε λογικά επίπεδα...

Η πλακα ειναι ότι ειχα 100ευρο στην άκρη και τους ειπα να τον στειλουν με ΕΛΤΑ για να προλάβω να μαζεψω και τα υπόλοιπα :033:

Ελπίζω να μη γινει σα τους winnie όπου τα πρωτα κομματια ανεβαιναν σα τρελα και μετα τη 0447 αρχισαν να φυτρωνουν μπανανιες....

Link to comment
Share on other sites

DSL το "αλλιώς 3000+" πώς το εννείς ?

Θα τον πας πίσω και "...χμμμ, του βάμησα τα πρέκια αλλά δεν πήγε πάνω από 2700 με νερό.Τον ξεκαπάκωσα και δεν πήγε πάνω από 3100 με άζωτο τελικά τον έκαψα και θέλω να μου δώσετε έναν 3000+ στη θέση του ,έγγραφη συγγνώμη και 1000 ευρώ πιστωτικό να πάρω ό,τι θέλω από το κατάστημά σας ."

Όπα όπα μην βαράτε τον φοιτητή!!!! :p

Ρε man εννοώ πως αν με βγάλουν τα λεφτά θα πάρω venice 3200+ αλλιώς venice 3000+ .. αυτό εννοώ... :083:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.