Jump to content



DFI NF4 - ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ


spc

Recommended Posts

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Βασιλης

χαχαχα...!καιρο ειχα να διαβασω αυτο το thread.....απο την 7σελιδα και μετα (δηλαδη 30σελιδες) ειναι ο SpamFaniS και παρακαλαει.....

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ.....:devil:

Ναι ρε αστειε τι ζορι τραβας??Ολοκληρωσε το phase κ βρες τα ορια του 53 κ ξανα πες μου εσυ..

ΥΓ:Εεε ελεος πια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Ναι ρε αστειε τι ζορι τραβας??Ολοκληρωσε το phase κ βρες τα ορια του 53 κ ξανα πες μου εσυ..

ΥΓ:Εεε ελεος πια...

μαλλον τα παιρνω πισω.....δεν πεφτω στο επιπεδο σου,διοτι οπως λεει ενος η υπογραφη........θα γινω ενα με αυτους.....αχαχαχαχαχαχαχαχ......εχεις πλακα παντως με νευρακια..

ΞΥΔΑΚΙ φανουκο,ΞΥΔΑΚΙ......

εσυ phase δεν θα ξερεις να το φτιαξεις ουτε στην φαντασια σου....

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη οταν ζητας απο τον μαλακα τον Φανη ομως να δοκιμασεις μνημες κ cpu ειναι καλα ομως??

Δεν θα πιασω πενσα για phase γιατι δεν προκειται να ασχοληθω...οπως εχω πει νερο κ οσο παει..

Κ εσυ που την επιασες τι καταλαβες?

Βαλε κ 1234567890 "χαχαχαχα" στο επομενο ποστ σου...

Κ στα @@ μου αν εσεις δεν με πατε κ εχετε προβλημα με μενα αν δεν γουσταρετε καντε με ignore...ετσι απλα.

Κ παρε κ το quote για να μη τα διορθωνεις μετα....το ποιος πεφτει στο επιπεδο ποιου....οτι λες να μη το παιρνεις πισω μετα...

Το EDIT που εκανα σε αυτο το ποστ ηταν για να προστεθει αυτο που αφαιρεσες...

χααχαχαχαχαχα.....λολ..λολ...λολ.......το ΥΓ μ'αρεσε φανουκο....χαχαχαχαχαχα...... τα αλλα δεν τα σχολιαζω γιατι ουτε απο την φαντασια σου δεν σου εχει περασει να πιασεις καμια πενσουλα να κανεις phase...........χαχαχα....βεβαια ουτε θα περασει....χαχαχαχα....
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Ομαδική DFI λέμε. Για άλλα θέματα, τα κουβαδάκια και άλλη παραλία. Υπάρχουν και τα πμ, σφαχτείτε δε μας ενδιαφέρει.

Ποίος μιλάει... ο κύριος που πρίν μερικά πόστ ανέφερε

Αρχική απάντηση από chroma

Ήρθαν οι SLI, το spam τώρα δικαιώνεται.

Το moderation όπωτε το θυμόμαστε dld? :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Ομαδική DFI λέμε. Για άλλα θέματα, τα κουβαδάκια και άλλη παραλία. Υπάρχουν και τα πμ, σφαχτείτε δε μας ενδιαφέρει.

Διεγραψα οποιο ποστ ειχα κανει εδω μεσα τυπου "ερχεται? ηρθε? ποτε θα ερθει?" για να μη σας χαλαω το thread..:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Ποίος μιλάει... ο κύριος που πρίν μερικά πόστ ανέφερε

Το moderation όπωτε το θυμόμαστε dld? :TD:

Αν δε γκρινιάξει ο moderator για το spam, ποιός περιμένεις να το κάνει; Εσένα δε σε ενδιαφέρει το θέμα του spam προφανώς παρα δράττεις την ευκαιρία να μας τη πεις, διότι reported post στο inbox μου από εσένα δε βλέπω πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

1 φορά έκανα επιδή μου σκίσαν ένα θρέντ.... αμέσως εσύ.... αλλά τουλάχιστον μπορούσες να μιλήσεις πιο ήρεμα και όχι για κουβαδάκια κτλ κτλ δίοτι εσύ αντί στο πρώτο σου πόστ να πείς το θέμα έλυξε έριξες λάδι στην φωτιά και έτσι συνεχίστηκε!

Τέρμα το off topic δεν ασχολούμε άλλο....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.