Jump to content



FX-55


def

Recommended Posts

Βασιλη δεν κατεκρινει πιστευω κανεις το ποσο εφτασες, αλλα το οτι θελησες (η τουλαχιστον αυτο φανηκε) να μαθεις τα παντα πολυ γρηγορα, κανεις δεν γεννηθηκε παντογνωστης φυσικα, απλα χρειαζεται υπομονη και να απαντας/ρωτας οταν πρεπει.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable

Βασιλη δεν κατεκρινει πιστευω κανεις το ποσο εφτασες, αλλα το οτι θελησες (η τουλαχιστον αυτο φανηκε) να μαθεις τα παντα πολυ γρηγορα, κανεις δεν γεννηθηκε παντογνωστης φυσικα, απλα χρειαζεται υπομονη και να απαντας/ρωτας οταν πρεπει.

ναι unsto συμφωνω....εχεις απολυτο δικιο σε αυτο μπορω να πω..!

αλλα αμα εχεις παρακολουθησει το φορουμ τελευταια θα βλεπεις οτι οπου εγω ρωταω η λεω κατι.....τσουπ τσουπ....ερχεται απο πισω κ ......ο jaxx...κ μου την λεει.....εσυ τι θα εκανες δηλαδη αμα με το παραμικρο που ποσταρες ηταν καποιος αλλος κ στην ελεγε?

Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου για τον fx55 : ο χειροτερος επεξεργαστης σε θεμα αποδοσης/τιμης.

Και επειδη πιστευω πως οτι αγοραζεις για πισι παει καποτε στα σκουπιδια δε θα τον αγοραζα σε καμια περιπτωση εκτος αν ηθελα να πεταξω τα λεφτα μου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

Η γνωμη μου για τον fx55 : ο χειροτερος επεξεργαστης σε θεμα αποδοσης/τιμης.

Και επειδη πιστευω πως οτι αγοραζεις για πισι παει καποτε στα σκουπιδια δε θα τον αγοραζα σε καμια περιπτωση εκτος αν ηθελα να πεταξω τα λεφτα μου

Χαχα εχεις πλακα τελικά... Στα σκουπίδια παει οτι αγοράζεις για PC? Εγω δεν έχω πετάξει ποτέ τίποτα, συνήθως πουλάω οτι δε χρειάζομαι και σχετικά άνετα. Τωρα αν εσυ με τη λογική που έχεις αγοράζεις πάντα τα πιο φτηνά και παλιά πράγματα, λογικό ειναι μετά να τα πετάς. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Aπ'ολα αυτα εχω κανει με τον 53....!!!!!.απλα δεν εφτασα 14.525GHz...ουτε οι μνημες πηγαν με 1-1-1-2 στα 538mhz...ουτε ειχα -154 βαθμους με διβαθμιο....ουτε το vcore δεν περασε τα 4 volts.....ενταξει τωρα????δενκαταλαβαινω τι κολλημα εχεις με εμενα κ συνεχεια μου την λες?Αντε κοιτα τον εαυτο σου κ μιλα για σενα κ οχι για μενα....αμαν εχεις φαγωθει πια...οτι λεω κ οτι κανω μου την λες.....αμα γουσταρω παιρνω fx57 κ τον βαζω στο γραφειο!Δεν καταλαβα.υπαρχει καποιο προβλημα η κατι που σε πειραζει με οτι κανω εγω στο hardware μου?

Πιστεψε με δεν θελεις να απαντησω.

Οπως επιθυμεις, δεν ξανασχολουμαι...

Απλα κατσε και αναλογισου κατι... επειδη βγηκα 2-3 φορες και σου ειπα καποια πραγματα χυμα τελειως, το μονο που εκανες ηταν να θιχτεις και οχι να αναλογιστεις τι δεν κανω καλα και μου την λεει? ή που ειμαι λαθος.

Εχεις ενα ματσο φιλαρακια, που το μονο που κανουν ειναι να σου λενε, ωραιος, και τι πηρες, και μπραβο για τον FX-53, και ωραιο και το cascade που θα φτιαξεις και ενα σωρο *****, με αποτελεσμα να χανεις την ουσια με την πρωτη ευκαιρια ομως οταν σου τα εχωσα για πρωτη φορα σου ειπαν οτι εχω δικιο. Μεχρι εκεινη την στιγμη βεβαια δεν λεγανε τιποτα, μπορει να σε θαβανε πισω απο την πλατη σου ή να λεγανε κι εγω δεν ξερω τι, αλλα μολις βρηκανε το πατημα απο μενα, τσουπ...δικιο εχει ο Jax, και καλα σου λεει και τετοια.(χρησιμοποιω λογια σου που ποσταρες στο thelab).

Στην τελικη ***** Βασιλακη γιατι με αυτα τα μυαλα και με αυτους τους φιλους δεν προκειται να γινεις ποτε καλυτερος.....(παρακαλω οποιος το δει πρωτος να κανει αναφορα στον Διαχειριστη για οριστικο μου BAN).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Στην τελικη ***** Βασιλακη γιατι με αυτα τα μυαλα και με αυτους τους φιλους δεν προκειται να γινεις ποτε καλυτερος.....(παρακαλω οποιος το δει πρωτος να κανει αναφορα στον Διαχειριστη για οριστικο μου BAN).

Nice one Ζάχο, το κέρδισες με την αξία σου :TD:

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανενας πως ξεκλειδωνετε ο fx-55; μπορω μεχρι επι13 να ανεβασω το fsb και ειδα οτι το παιδι με τον fx-53 o πολλαπλασιαστης του να ειναι επι14:o

Link to comment
Share on other sites

Πάτε καλά? Ρε Ζάχο μη τρελένεσε, άσε το τρελό στη τρέλα του, και στη τελική στα @@ σου τι τον κάνει τον FX53 απο τη στιγμή που δεν τον έχεις εσύ. Κάποια πράγματα πάνε σε λάθος χέρια πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

σοβαρά τώρα, πιστεύετε ότι αξίζει τον κόπο η όλη φασαρία?

ban για ποιο λόγο?

Ειναι προφανης ο λογος αν ειχες δει τι ελεγε στα αστερακια, το TheLab εχει συγκεκριμενους κανονες, σε μερικους δεν αρεσουν, τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

μηπως ξερει κανενας πως ξεκλειδωνετε ο fx-55; μπορω μεχρι επι13 να ανεβασω το fsb και ειδα οτι το παιδι με τον fx-53 o πολλαπλασιαστης του να ειναι επι14:o

Ειναι ξεκλειδωτος απο μονος του

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι η περίπτωση του Ζάχου χρειαζόταν Ban. Ο άνθρωπος είπε απλά την άποψή του όσο πιο ευθέως μπορούσε. Όντως κάποια πράγματα πάνε σε λάθος χέρια. Δεν ισχυρίζομαι οτι τα δικά μου είναι τα σωστά αλλά ρε Βασίλη θυμάμαι ακόμη την απορία σου.

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=7125&highlight=format+Windows

:clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συγνωμη που επεμβενω αλλα αυτες οι αντεπαραθεσεις δεν οδηγουν πουθενα.το site ειναι να λεμε ελευθερα την γνωμη μας χωρις βεβαια να προσβαλουμε η να βριζουμε καποιον. ειμαστε εδω για να μαθουμε καποια πραγματα που δεν τα γνωριζουμε και για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον:)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανένας star translator???:p

τέτοιες cpu σε ελάχιστους από εμάς θα έπιαναν τόπο πραγματικά και προφανώς για κάποιους που έχουν φράγκα είναι θέμα γοήτρου η απόκτησή τους... και προφανώς η χλιαρή χρήση τους ίσως εκνευρίζει κάποιους που το βλέπουν σαν "ιεροσυλία"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , τουλαχιστον σεβαστειτε την αποψη των αdmin και μεινετε on-topic ....... Aν θελετε ανοιξτε αλλο topic και συζητειστε το εκει αν και ειμαι σιγουρος οτι θα καταληξητε στο ιδιο πραγμα....ο Ζαχος ειναι πολυ παλιο μελος αλλα η συμπεροφορα του αυτη ηταν αδικαιολογητη...

Link to comment
Share on other sites

για κάποιους != για όλους

μην τρελαθούμε, δεν αναφέρομαι σε όλους τους αγοραστές fx, αλλά σε μια κατηγορία... πάντως αν θες να το συζητήσουμε με τί εφαρμογές ασχολείσαι ώστε να αξίζουν οι 1000 στερήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.