Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από InMyMemory

Ναι καλη ερωτηση αυτη , με 56αρι modem που πιανει καμια 45αρα , παιζεται το παιχνιδι ?

εγω με isdn το παιζω forthnet και παιζετε αψογα πολυ καλυτερα απο vivodi dsl. rpg ειναι λογικα θα παιζετε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω και τρεις φιλοι μου ειμαστε στο emerald dreams αν ειναι εκει κανεις πεστε. Level 15 Tauren Shaman. Το παιχνιδι παιζει και με 56 αλλα μην περιμενεις να μπεις και σε Raid χωρις lag,

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

παιδια με ισδν παιζεις μια χαρα. με 56κ κακα τα ψεματα δε μπορεις να παιξεις παιχνιδι.

εγω εχω βιβοδι dsl και παιζω με πινγκ 4000!

ημαρτον! απο αυριο παω σε forthnet μπας και δω ασπρη μερα

ε οχι και ετσι. μηπως κατεβαζεις κιολλας μαζι?

εγω 250 με 280 ping εχω με vivodi

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι παίζει με το WoW είναι κάτι ανάμεσα σε Diablo με γραφικά Warcraft και σε κόσμους όπως το Mu ή το Lineage?

Αλλά το χειρότερο είναι ότι θα πληρώνουμε και από πάνω για servers?

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ, Diablo??? Τι λες τώρα. Καμία σχέση. MMORPG είναι, τι περιμένεις και φυσικά θα πληρώνεις συνδρομή. Πιστεύω ότι αξίζει τα λεφτά του το παιχνίδι και άμα έχεις και παρέα ακόμα καλύτερα.

Kleftokotas.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas [Σήμερα, στις 15:19]

πρεπει να εχει προβλημα η βοβοδι σε εμενα. μετραω την ταχυτητα της συνδεσης μου εδω και την βρισκω 30kbps αντι για 256 που εχω. πιστευω να φτιαξει σημερα

Βρε Σταματα τι λες;:cry: 32 πρεπει να εχεις κανονικα:T: αρα καλα εισαι η 256 ειναι 256/8=32

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DsLmaNiaC

Πάντως από ότι λέτε και από ότι φαίνεται από τα reviews το game πρέπει να είναι μεγάλο κόλλημα. Μη μας μπριζώνετε ωρεεεεε!:D

’σε φίλε μου είναι κόλλημα. Έφαγα τρελό κόλλημα τη 1η εβδομάδα, ευτυχώς τώρα κάπως ξεκόλλησα. Το μόνο αρνητικό του σημείο.

ΥΣ. Πάει και αυτό το σαββατοκύριακο, πάλι μέσα θα τη βγάλουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas [Σήμερα, στις 15:19]

πρεπει να εχει προβλημα η βοβοδι σε εμενα. μετραω την ταχυτητα της συνδεσης μου εδω και την βρισκω 30kbps αντι για 256 που εχω. πιστευω να φτιαξει σημερα

Kbps εγραψες αλλα τελοσπαντων...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

παιδια με ισδν παιζεις μια χαρα. με 56κ κακα τα ψεματα δε μπορεις να παιξεις παιχνιδι.

εγω εχω βιβοδι dsl και παιζω με πινγκ 4000!

Και εγω ΒΙΒΟΔΙ εχω αλλα εχω απο 130- 190 ping.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

daggerspine ειπες? εεερχομαι!

ετοιμασου να πεθανεις :nuke: :D

χαχαχα ελα ελα αλλα για να μονομαχησουμε ελα χαχαχα μπορει να μην σε δω οταν θα μουρθεις και να μου φας την μιση ενεργια αλλα θα φας κατι "μαγια" ολα δικα σου θανε χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερώ άμα το ξέρετε αλλά είναι πάρα πολύ καλό σιτε με πολλές πληροφορίες για σχεδόν τα πάντα αυτού του παιχνιδιού

Επίσης με την εγγραφή σας μπορείτε να κατεβάσετε ένα μικρό utility που χρησιμεύει να καταχωρούνε πληροφορίες του παίκτη σας στο συγκεκριμένο σιτε

Δοκιμάστε το ;)

World of Warcraft Rankings

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

οι rogue εχουν ενα μαγικο που λεγεται kick. τρως μια κλοτσια δηλαδη και δε κανεις μαγικα για 5 δευτερολεπτα.

5 δευτερολεπτα ειναι αρκετα για να χασεις και την αλλη μιση σου ενεργεια :innocent:

χαχαχα καλο. κατι θα βρουμε και εμεις μην στεναχοριεσαι

Link to comment
Share on other sites

εμεις που θα το βρουμε το game ρε παιδια?ξερει κανεις αν υπαρχει τροπος να παραγγηλω απο την blizzard?γιατι ακουσα οτι ολα τα κοματια στην Ευρωπη εξαφανηστηκαν κατευθιαν!!!!

wow μπινια για τα νετ καφε...τα e-global πηραν ΟΛΑ μα ΟΛΑ τα cd που υπηρχαν για την διαθεσιμοτητα σε διαφορα μαγαζια που θα το ζητουσαν!!!επισης κατα καποιο τροπο εφοσον εχουν 2 cd keys 1 για το ακαουντ και 1 για το cd θελω πολυ να δω αν καθε e global εχει 50 cd και οι πελατες του ειναι παραπανο πως θα τους προμυθευση...και επισης θα δωσουν τα cd keys στους πελατες τζαμπα? ειναι σαν να τους δεινουν 50 ευρω :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

τελη φεβρουαριου θα ερθη ελλαδα ξανα. τωρα για online δεν ξερω αλλα λογικα θα πρεπει να βιαστης γιατι θα ξανακλησει. μεχρι να ξαναβαλουν σερβερ. τα εχουμε φουλαρη ολα. ρε αφου γινετε χαμος λεμε...

πλεον ειμαι και ραφτης

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.