Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

σημερα δωσαμε μια ωραια μαχη με τους αντιπαλους μας τους τσακισαμε αιντε να παμε και 60 level να γινουν τα τρελα τα γλεντια. ακους εκει τα παλιο Night elf και τα νανακια :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

σημερα δωσαμε μια ωραια μαχη με τους αντιπαλους μας τους τσακισαμε αιντε να παμε και 60 level να γινουν τα τρελα τα γλεντια. ακους εκει τα παλιο Night elf και τα νανακια :D

Χαχα

Ουστ μορι με την παλιό ποντικίσια φυλή σου . :p

Αυτό που λες ισχύει και σε εμάς , άρα το ίδιο είναι ;)

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με πρόσφατη ανακοίνωση της Blizzard, η Ευρώπη μοιάζει να κατακτήθηκε από το World of Warcraft, τον online τίτλο της που σημείωσε 280.000 πωλήσεις την πρώτη ημέρα της κυκλοφορίας του, οι οποίες αυξήθηκαν στις 380.000 το πρώτο σαββατοκύριακο, ξεπερνώντας τις αντίστοιχες πωλήσεις στην Αμερικανική αγορά. Σύμφωνα με την Blizzard, ο αριθμός των 280.000 πωλήσεων θεωρούνταν το μέγιστο δυναμικό χρηστών στην Ευρώπη. Παρ' όλα αυτά, όχι μόνο δημιουργήθηκαν τόσοι λογαριασμοί στο πρώτο σαββατοκύριακο, αλλά και οι servers κατακλύστηκαν από 100.000 χρήστες που δοκίμαζαν ασταμάτητα τον τίτλο.

http://wow.warcraft.gr/

Link to comment
Share on other sites

καλα καλα borg ελα ελα. ετσι κιαλιος καθε μερα μαχες δινουμε πλεον εκει που ημαστε γιατι ειμαστε σε ουδετερη περιοχη οποτε ολοι μπορουν να επιτεθουν σε ολους γινετε ψηλο πανικ. αλλα εσενα θα σου φιλαο μια εκπληξη.:D:hehe:

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει να "μονταρη" το wow του μια λυση ειναι το cosmos http://www.cosmosui.org/archived.php?subaction=showcomments&id=1092881204&archive=1102368248&start_from=&ucat=&

αν δεν σας φτανουν τα κουμπια ειναι μια καλη λυση και εχει αρκετα χρησημα πραγματακια

Link to comment
Share on other sites

βασικα με ειπανε για να το αγορασω το Runed Copper Rod υπαρχει σε πολλα μερει

επισης μπορω και να το φτιαξω με υλικα τα οποια εχω τα 2 αλλα το 3ο δεν το εχω που ειναι το Lesser Magic Essence που αυτο λενε οτι το αγοραζεις και επισης και στους εχθρους.....

εχω βρει sites με guids για το που ειναι με map αλλα τιποτα!

(τα νευρα μου )

Link to comment
Share on other sites

τι συγγεκριμενη στιγμη στο tarren mill γινετε απλα πανικος μιλαμε για πολη μαχη οποιος ειναι και στον συγγεκριμενο server και ειναι εκει κοντα ας παει. ξεκινησε να ερχοντε 2 κ2 και εχει φτασει καμια 40 με 40 σε λιγο βλεπο να ερχονται ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι παιζει μονο online και εχει μηναια συνδρομη στα 13 ευρω.Αγοραζοντας το πακετο παιρνεις δωρο τον πρωτο μηνα μαζι με τους κωδικους ενεργοποιησης του account σου.

Εγω ειμαι στα 29 τωρα και οδευω στα 30.

Οποιος εχει παρει το collection edition και προτηθεται να <<δωρησει>> το guess account των 10 ημερων ας κανει ποστ εδω για να γνωρισουν και τα υπολοιπα παιδια το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Υπάρχει κανένα site που να πουλάει τα πράγματα που έχει το Blizzard store ? Το Blizzard store δε στέλνει Ελλάδα... Ψάχνω τα figures βασικά...

Αστα και εγω ηθελα να παρω το starcraft battlechest(την εκδοση με τους οδηγους στρατηγικης οχι αυτη με την dvd case) και τελικα ειδα οτι δεν στελνει ΕΛΛΑΝΤΑ...αν ειναι δυνατον ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΥΓΚΑΝΤΑ στελνει αλλα Ελλαδα ΟΧΙ!!!

Ψαξε στο ebay εγω τελικα απο εκει το πηρα...μου το εστειλαν απο ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ...δλδ ελεος τοσο πισω η blizzard...

Link to comment
Share on other sites

Εψαξα στο ebay αλλά τα καινούρια δε τα βρήκα. Οσο για τη Blizzard, τους είχα στείλει μαιλ και στο παρελθον και απλά μου απάντησαν οτι δε στέλνουν.

Λεβελ 16 εδώ, εχω μέλλον ακόμα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.