Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Trooper

Εψαξα στο ebay αλλά τα καινούρια δε τα βρήκα. Οσο για τη Blizzard, τους είχα στείλει μαιλ και στο παρελθον και απλά μου απάντησαν οτι δε στέλνουν.

Λεβελ 16 εδώ, εχω μέλλον ακόμα :)

18 εδω , σχεδον μαζι παμε :)

Αρχική απάντηση από Aias

Οποιος εχει παρει το collection edition και προτηθεται να <<δωρησει>> το guess account των 10 ημερων ας κανει ποστ εδω για να γνωρισουν και τα υπολοιπα παιδια το παιχνιδι.

Δεν νομίζω να το κάνει κανένας αυτό μιας έχω και εγώ το collectors και στο λέω αυτό γιατί πέρα που έχει 2 κωδικούς τους χρησιμοποιείς στην ουσία και τους 2 γιατί απλά αρχικά βάζεις το 1 free month και μετά update με το collectors

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Γιαυτό σε βλέπω ολο online εεεεεε? :p

:p :whistling ναι οντως και ελεγα να κοιμηθω αλλα ολο κατι γινετε και τις περναμε τις 12 και στην δουλεια σε λιγο θα κοιμηθο σε καναν παγκο ωρε τι εχω παθη ωρε.

Link to comment
Share on other sites

ωραια φωτο χεχεχεχε...αντε να βγει να το αγορασω να αρχησω και γω εχω ανχωθει οτι οι αλλοι παιζουν κ εγω εμεινα πισω :cry: :cry: :cry:

Ελπιζω αυριο που ξανα βγαινει το cd να προλαβω...να παρω το collectors?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

ενταξει ..χαλαρωσε ρε.

η χαρα του παιχνιδιου ειναι οταν εισαι μικρο λεβελ ακομα.

αν πας 60 δε θα εχεις τι να κανεις στο παιχνιδι οποτε μη βιαζεσαι

υπαρχει ακομα εληψη? νομιζα οτι καλυφτικαν οι αναγκες και το αγορασαν ολοι.

παντως οταν το αγορασετε μπειτε daggerspine να ειμαστε ολοι μαζι

εδω κανεις ενα μεγαλο λαθος το παιχνιδη αξιζει μετα το 60 lvl εκει θα ειναι ολα τα λεφτα.

η blizzard δοκιμαζει και capture the flag και ακομα αρκετα πραγματα. μετα το 60 παλι θα ανεβενης στο skill οσο σκωτονεις ανθρωπους και ασε που τα καλα¨τα αντικημενα ειναι μετα το 60 βασικα το παιχχνιδη μετα το 60 θα ειναι τρελα. και τωρα μια χαρα ειναι αλλα μετα αρχιζουν τα γουστα. σε ποια περιοχη εισαι πουλακι μου να σε επισκευτο?

Link to comment
Share on other sites

Χτες για πρώτη φορά περπατώντας προς τα Δυτικά, μπήκα σε μια περιοχή και μου ενεργοποίησε το PVP ! Λεω, αστο καλύτερα ας γυρίσουμε πίσω μπας και σωθούμε ! :p

Στο παρατσακ για Level 17 είμαι, αλλά το κακό ειναι οτι πολλά quest θελουν τουλάχιστον 2 για να τα βγάζεις άνετα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Όταν πεθαίει κάποιος έχει penalty στα xp του??

Οταν πεθαίνει απο οτιδηποτε αλλο εκτος απο player, οχι. Δεν με εχει σκοτώσει κανενας οποτε δε ξέρω τι γινεται στο PVP, νομίζω ομως οτι ουτε και εκει εχει penalty.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Red-Dragon

ωραια φωτο χεχεχεχε...αντε να βγει να το αγορασω να αρχησω και γω εχω ανχωθει οτι οι αλλοι παιζουν κ εγω εμεινα πισω :cry: :cry: :cry:

Ελπιζω αυριο που ξανα βγαινει το cd να προλαβω...να παρω το collectors?

Που το είδες ρε μεγάλε αύριο να βγαίνει να πάμε να το παραγγείλουμε και μεις...

Link to comment
Share on other sites

δεν χανεις τπτ και δεν προκειτε να χανεις εως τωρα αυτο θα ισχειη τωρα μετα αν το αλαξη η blizzard δεν ξερω. παιδια αν ειναι να το παρετε παρτε το γιατι μετα παλι δεν θα εχει.

@trooper εμεις παμε και 5 και τρωμε πολυ ξυλο:p σε elite βεβεα αλλα.... το παν ειναι να εχεις καλους συμπαιχτες. αλλα θα δεις θα πας σχεδον αναγκαστικα σε περιοχες με pvp. εγω απο lvl 20 εκει ειμαι. εχτες κανανε ντου και στο χωριουδακι μας μεχρι και φρουρους φαγαν αλλα ηταν 52 lvl. βρε θα γινει χαμος:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

18 εδω , σχεδον μαζι παμε :)

Δεν νομίζω να το κάνει κανένας αυτό μιας έχω και εγώ το collectors και στο λέω αυτό γιατί πέρα που έχει 2 κωδικούς τους χρησιμοποιείς στην ουσία και τους 2 γιατί απλά αρχικά βάζεις το 1 free month και μετά update με το collectors

Δεν ξερω τι γινεται με το collector αλλα η bliz λεει οτι το guess pass ειναι για να το δωσεις σε ενα φιλο σου να δει το game.

Το pvp καλο ειναι αλλα απο ενα σημειο και μετα καταντα εκνευριστικο.Οι alliance ειναι πολυ lamer με αρχη-lamer τους paladin τους που εχουν την υπερτατη τσατσια οταν ειναι κοντα στο να πεθανουν να γινονται immune στα physical attacks(ειναι skill του παλα) και να κανουν heal .

Εναν pala τον κυνηγαγαμε 5 horde επι 10 λεπτα για να τον σκοτωσουμε.

Το κακο ειναι οταν θες να κανεις καποιο quest και ειναι καποιος alliance lamer με την παρεα του και δεν σε αφηνει.

Tips για Horde: Μολις σκοτωσετε καποιον alliance(και ιδιαιτερα Night Elf) γραψτε /spit πανω απο το πτωμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

πας γηρευοντας να αρχισει πολεμος μου φενεται με τις προκλιτικες σου δηλωσεις.

και μετα φταιμε εμεις που ερχομαστε στα χωρια σας. εσεις το αρχισατε πρωτοι αυτο.

και οι μεγαλυτεροι lamer ειναι οι Horde. εμεις δε σκωτωνουμε Horde για πλακα ενω εσεις το κανετε.

ολοι ιδιοι ειναι γιατι ειναι ανθρωποι. και μενα με σκοτωνουν 2 και 3 ενω παω για quest και ειμαι μονος τι παει να πει αυτο. το ιδιο ειναι ολοι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

και το serial που θα το βροθνε βρε συ?

Θα βγει σε λίγες μέρες μια κάρτα σκέτη που θα την αγοράζεις από καταστήματα pc/games και θα έχει 2 μήνες συνδρομή και αν θυμάμαι καλά θα κοστίζει περίπου 26

Αρχική απάντηση από Aias

Δεν ξερω τι γινεται με το collector αλλα η bliz λεει οτι το guess pass ειναι για να το δωσεις σε ενα φιλο σου να δει το game..

Αυτό που λέει η blizzard είναι καθαρά για προώθηση

Αυτό που είπα πριν το είπα γιατί απλούστατα το έκανα εγώ

20 lvl τώρα και όλα τα spells τα έχω κάνει training .τώρα αρχίζει και με αρέσει ποιο πολύ :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.