Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από stamatas

παιδια εχετε παει στο blackfantom deeps? ειμαι 32lvl και τα τερατα εκει ειναι 20 ελιτε.

και ειναι αδυνατον να πρωχωρησω μονος μου. μονο με γκρουπ.

ασε που δε μου δινουν ΧΡ. οποτε δε συμφαιρει να πιγαινεις μονος σε ελιτε. μονο με γκρουπ αν θελεις να παρεις ΧΡ και να εχει νοημα

Μα exp παίρνεις μόνο οταν σκοτώνεις -6 λέβελ απο αυτό που εισαι δηλαδή 26 το λιγότερο (για λεβελ 32 που εισαι τώρα). Εγω ειμαι 30. Παίζεις ακόμα στο Daggerspine ?

Τα elite εκτος του οτι δίνουν exp, δινουν και πολλά αντικείμενα, εγω γι αυτό προσπαθώ να πάω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα την visa μου και με χρεωσαν κανονικα τον μηνα.Στα elite quest να πηγαινετε με group απο το guild σας γιατι πεφτουν πολλα Good(πρασινο) και Superior (μπλε) αντικειμενα.Πανω απο αυτα ειναι τα Epic(μοβ) ,Legendary(πορτοκαλι) και τα πιο σπανια Artifacts(χρυσα) .Πανω απο Μοβ δεν εχω δει στο game.

Link to comment
Share on other sites

τα αλλα ισως να ειναι μετα το 60 lvl τα καλυτερα αντικημενα ετσι κιαλλιος μετα τα 60 θα τα παρουμε απο τους αρχηγους αν καταφερουμε να τους βγαλουμε. υπαρχη ενας δρακος και σε οσους μηνες παιζετε το παιχνιδη απο το beta σε αμερικη κορεα ευροπη και δεν ξερω εγω αλλου που το εχουν σκοτοση μονο οι κορεατες και μονο 1 φορα σε ολο τον κοσμο και εννοειτε για raid 40 ατομον οσοι εχουν παει εχουν χαση. καταλαβενετε γιατι πραγμα μιλαμε. ενοητε μετα το 60lvl εχει να πεση τρελο ξυλο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

το καλυτερο τερας που εχω δει ειναι 500 lvl elite boss mage alliance.

εγω το ειδα... αλλα οι horde μια που θα το δουνε και μια που θα πεθανουν.

σε καμια βδομαδα μπαινει και honor system στο παιχνιδι

σε ποια περιοχη το ειδες στα badlands? γιατι προχτες σκοτοσαμε ενα τετοιο χαχααχα.

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακη να σε πω ολοι εχουμε και απο κατι ;) αρκει να ξες να το παιζεις και μενα αν πιασει μονο αλλα αν πιασει 2πλο windfury δεν σε σωνει τπτ. απλα δεν πιανει παντα. αλλα εγω εχω heal και totems ;) και εγω τον παω το rouge αλλα δυστηχος ενω ειναι πολυ καλος στο pvp στο παιχνιδη γενικα δεν ειναι πολυ καλος εχει πολυ καλυτερους.

Link to comment
Share on other sites

Rogue εχει το εξης κακο ,παιζει close combat και φοραει leather armor...Αν δεν πετυχει το ambuse την εβαψε...Απο τους alliance ο pala με το immune ειναι ο καλυτερος για pvp.Τσατσια βεβαια αλλα γλυτωνει απο σιγουρο θανατο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καλες σχεσεις με τον rogue ,επειδη δεν τον εχω παιξει ποτε,αλλα οσες φορες εχω πιθανοτητες να χασω σε pvp ειναι επειδη ηρθε με stealth απο πισω και μου εκανε stun.

Διαβασα παντως στο forum της blizzard οτι ο καλυτερος pvp και γενικα overplay χαρακτηρας ειναι ο shadow priest :T:

Link to comment
Share on other sites

shadow priest? δεν υπαρχη κατι τετοιο. απο healer μονο οι druid γινοντε αορατοι. αν δεν ειχε και το stealth ο rouge τι θα γινοταν. γιατο λεμε ειναι καλος στο pvp αλλα μονο αν τον πιασει τον αλλο στον υπνο και μετα τα χασει. το καλυτερο group που θα χασουν παρα πολλοι ειναι 4 rouge και ενας druid

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και ο worrior αν εχει εναν healer πισω του δεν μασαει μια.

Εχω βγαλει και 4 level διαφορα elite τερας.Δεν ειναι και ασχημα.

Εχει πολυ ζωη και εχει να κανει καποιο skill οτι και να ειναι ο αντιπαλος.

Ειδικα αν ο αλλος χρησιμοποιει μαγια και τον φτασεις, του κανεις ενα bash shield και την ξεχναει την σχολη.

Αγοραζεις και healing potion και ολα ειναι οκ.Οταν χρειαζεται να τρεξεις,μειωνεις την ταχυτητα του αλλου κατα 70% και περπατας (εκτος αν ειναι περισσοτεροι)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias

παντως λενε οτι ειναι ο καλυτερος για pvp.Οταν κανω καινουργιο χαρακτηρα(που θα ειναι priest) θα σου πω.

1vs1 θελει μαγκεια ο priest για να κερδισεις. και κατι ακομα δεν υπαρχει ο τελειος χαρακτηρας ουτε για pvp ουτε για τα q. ο καθενας εχει τα χουγια του. ολοι ειναι καλοι το ζητημα ειναι πως θα των παιξεις

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.